DAJ CYNK

Xiaomi oraz Google pracują nad nową generacją Androida One

19.08.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5695

Ważne 5

2

Jak informują media indonezyjskie - Xiaomi został nowym partnerem Google'a w projekcie Android One.



Jak informują media indonezyjskie - Xiaomi został nowym partnerem Google'a w projekcie Android One.

Android One ma na celu dostarczenie urządzeń z czystym Androidem. Jaka jest zatem różnica między telefonem z projektu Android One oraz takim z linii Nexus czy Pixel? Cena. Android One był pierwotnie przeznaczony dla krajów rozwijających się. To jednak uległo zmianie, a Android One trafił np. do Japonii czy Hiszpanii. Jednym z najważniejszych rynków dla Androida One jest jednak Indonezja, i to media z tego kraju przekazały tę informację.

Xiaomi planuje zaprezentować urządzenie z czystym Androidem (oraz niską ceną) przeznaczone dla całego świata, nie tylko dla jednego kraju. Media indonezyjskie donoszą, że smartfon ma mieć podobną specyfikację co Xiaomi Mi 5X, a na rynek ma trafić jako Xiaomi Mi A1. I faktycznie - ostatnio urządzenie o takiej nazwie pojawiło się na stronie chińskiego producenta...

Źródło tekstu: krispitech via reddit, wł

Komentarze
Zaloguj się
51. ~bartosz
0

2017-08-20 21:31:49

@38 @41 od początku musiało być coś na rzeczy

Odpowiedz

50. ~Pani Ania
-1

2017-08-20 20:23:51

Służę pomocą dla playowcow:

Odpowiedz

49. ~Zdzichu
0

2017-08-20 20:04:02

33 Tom, kiedyś czytałem na blogu pleja że przy zerowym stanie konta w OdNowie nie jest pobierana opłata za leżakowanie, a jak jest nie wiem.

Odpowiedz

48. ~
0

2017-08-20 19:09:39

@47 na pewno lepiej niż w Playu. W Playu LTE to H+...

Odpowiedz

47. ~
0

2017-08-20 19:08:26

@38 jestem ciekawy jak to 5G będzie działać w Plusie...?

Odpowiedz

46. ~Pani Ania
0

2017-08-20 19:03:37

@42 wsxystko w podanym url jest poprawne i działa - usługe wybraną włącza

Odpowiedz

45. ~
1

2017-08-20 18:48:30

Play ostatnio coś mocno grzebie w taryfach prepaid, migracja kiedyś była szybko a teraz nie wiadomo czy wogole nastąpi.

Odpowiedz

44. ~pabloki
0

2017-08-20 18:36:50

@42 i nie dziwi cię że pozostale działają?

Odpowiedz

43. ~pabloki
1

2017-08-20 18:35:28

@42 ha ha ale masz pomysły.globalna awaria kilku taryf.

Odpowiedz

42. adacomp
0

2017-08-20 17:50:04

@29 działa normalnie przecież, ale tylko strona ;) i regulaminy są także niezmienione wieć albo to jest globalna awaria taryf Play/Fakt z RWK albo P4 specjalnie wycował RWK i taryfy z RWK : 2 taryfy Play Fresh, PnKRWK oraz Fakt - nie można od 2 dni przejść na nie ani kodem USSD ani poprzez Play24.

Odpowiedz

39. ~Piotr
0

2017-08-20 17:32:30

@38 Znakomita wiadomość! Plus będzie liderem, razem z Polsatem :)

Odpowiedz

37. ~Adrian
-2

2017-08-20 17:17:12

Samsung najlepszy!!!

Odpowiedz