DAJ CYNK

Wszystkoodporny myPhone Hammer ponownie w Biedronkach

LuiN

Sprzęt

Od dziś w ofercie sieci sklepów Biedronka ponownie dostępny jest telefon myPhone Hammer wyposażony w wodoodporną obudowę z certyfikatem IP67.

Od dziś w ofercie sieci sklepów Biedronka ponownie dostępny jest telefon myPhone Hammer wyposażony w wodoodporną obudowę z certyfikatem IP67.

W styczniu 2014 roku za telefon w ramach promocji Biedronki trzeba było zapłacić 179 zł zamiast 249 zł, w styczniu 2015 roku 169 zł, a teraz cena telefonu wynosi 149 zł.

Obudowa Hammera wytrzyma upadek nawet z dwóch metrów, spełnia także wymagania IP67 w zakresie pyło- i wodoszczelności - całkowicie chroni przed wnikaniem pyłu oraz przed zalaniem wodą przy zanurzeniu do 1 m głębokości w czasie do 30 minut. Dodatkowe użebrowanie i wyżłobienia na obudowie ułatwiają trzymanie go w dłoni, ograniczając ryzyko przypadkowego wypuszczenia z ręki.

Telefon ma 2-calowy kolorowy wyświetlacz o rozdzielczości 144 x 176 pikseli, aparat VGA, złącze kart pamięci microSD, odtwarzacz plików audio i wideo, moduł Bluetooth oraz radio FM. Obsługuje również dwie karty SIM jednocześnie. Akumulator o pojemności 1700 mAh umożliwi przeprowadzenie do 14 godzin rozmów lub wytrzyma do 15 dni w stanie czuwania, bez konieczności ładowania. Telefon dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych - czarnej oraz pomarańczowej z czarnymi wstawkami.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: myPhone, wł