DAJ CYNK

Amerykański T-Mobile nie będzie sprzedawać Samsunga Galaxy Fold

25.07.2019

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5764

Ważne 0

0

 

Samsung oficjalnie poinformował, że składany Galaxy Fold powróci na rynek we wrześniu. Ale okazuje się, że Koreańczycy mogą mieć problemy z jego sprzedażą. Amerykańscy operatorzy nie są chętni do wprowadzenia go do swojej oferty.

Po ogłoszeniu przez Samsunga powrotu na rynek smartfonu Galaxy Fold, portal The Verge zwrócił się z pytaniem do T-Mobile i AT&T o plany wprowadzenia go do oferty. To dwaj amerykańscy operatorzy, którzy prowadzili przedsprzedaż Folda i byli zmuszeni anulować złożone zamówienia.

Zobacz: Galaxy Fold został naprawiony i trafi na rynek we wrześniu - podaje Samsung

T-Mobile zaskakująco poinformował, że składany Samsung nie pojawi się w ofercie operatora. W bardzo dyplomatycznej odpowiedzi czytamy:

T-Mobile nie będzie sprzedawać smartfonu Galaxy Fold, ponieważ już teraz oferujemy klientom szeroki wybór najnowszych urządzeń. Prosimy o kontakt z firmą Samsung w celu uzyskania dalszych informacji.

Z kolei AT&T odmówił komentarza w tej sprawie.

Zobacz: Samsung Galaxy Fold został przeprojektowany, już się nie łamie

Wiele wskazuje na to, że problemy Samsunga okazały się kłopotliwe wizerunkowo nie tylko dla Koreańczyków, ale również dla amerykańskich operatorów. Szczególnie zaskakuje stanowisko T-Mobile, który zawsze chętnie wprowadzał do oferty wszelkie nowości. Warto tu wspomnieć choćby o starcie sprzedaży smartfonów OnePlus.

 Zobacz: Samsung pracuje nad naprawieniem Galaxy Fold. Które z wad udało się wyeliminować?

Niewykluczone, że obie sieci w przyszłości będą sprzedawać Galaxy Folda, ale dopiero po tym jak okaże się, że jego poprawiona wersja jest wolna od wad.

Zobacz: Prezes Huawei używa składanego Mate'a X. My musimy poczekać

Źródło tekstu: The Verge; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu