DAJ CYNK

Sesja okładkowa zrobiona Huaweiem P30 Pro autorstwa Marcina Tyszki, nowego członka Team Huawei

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 18514

W majowym wydaniu magazynu Glamour pojawi się sesja zdjęciowa wykonana przez Marcina Tyszke. Nowy członek Team Huawei wykonał ją za pomocą smartfonu P30 Pro.

Marcin Tyszka to znany na całym świecie fotograf modowy. I trzeba przyznać, że zna się na swojej pracy. W końcu nie każdy miał okazje fotografować Naomi Campbell, Mille Jovovich lub Evea Herzigovą. Sesja powstała z okazji 16. urodzin polskiej edycji magazynu Glamour. Jej gwiazdą została Karolina Pisarek, również z Teamu Huawei.

Na pewnym etapie pracy zawodowej coraz trudniej o zaskoczenie. A tutaj do zaskoczenia doszło - gdy wziąłem do ręki smartfon Huawei P30 Pro i po raz pierwszy w swojej karierze podjąłem się wykonania profesonalnej sesji zdjęciowej telefonem. Dzisiaj każdy z nas ma w kieszeni telefon, możemy szybko i łatwo robić nim zdjęcia. Nie jest to jednak powszechne narzędzie w rękach fotografów modowych. Razem z Huawei udowadniamy teraz, że korzystając ze smartfona można z powodzeniem wykonać profesjonalne, piękne zdjęcia, które mają tak wysoką jakość, że można je wykorzystać do wielkoformatowego druku w profesjonalnej kampanii reklamowej

- skomentował sesję Marcin Tyszka.

Fotograf dołączył do Teamu Huawei 11 kwietnia, podczas polskiej premiery smartfonów Huawei P30. Gwiazdą wieczoru był oczywiście Robert Lewandowski. Nie mogło nas tam zabraknąć. Nasza relacja również powstała przy użyciu Huaweia P30 Pro. Przy okazji zapraszam do subskrybowania kanału MOBU, na którym będziecie mogli znaleźć coraz więcej materiałów wideo ze świata telekomunikacji i nie tylko.

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Huawei; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu