DAJ CYNK

Samsung z trzema składakami w 2021 - znamy rozmiary

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2999

Samsung Galaxy Z Flip 5G w Polsce cena

W nadchodzącym roku Samsung pokaże trzy składane urządzenia. Już teraz wiemy jednak jakich dokładnie mamy się spodziewać wyświetlaczy.

O tym, że w przyszłym roku Samsung szykuje trzy smartfony z elastycznymi wyświetlaczami, już wcześniej wspominaliśmy. Nadchodzące dwanaście miesięcy będzie naprawdę obfitować w zmiany ze strony koreańskiego producenta - nie będzie już serii Samsung Galaxy Note, a rysik trafi do S21.  Koreańczycy już wcześniej dawali też znać, że przyszłość telefonów to według nich właśnie zginane modele. Możemy się zatem spodziewać Samsunga Galaxy Z Fold3, Samsunga Galaxy Z Fold Lite oraz nowego Samsunga Galaxy Flip.

W pierwszym przypadku wyświetlacz ulegnie zmniejszeniu z 7,6 cala do 7 cali. Zewnętrzny wyświetlacz będzie miał z kolei przekątną 4 cali. Taki sam rozmiar będzie miał model Lite, tutaj możemy jednak spodziewać się innych różnic. Już jesteśmy pewni, że zabraknie aparatu przedniego zintegrowanego z ekranem, który zagości w modelu Fold3. W przypadku następcy Samsunga Galaxy Flip możemy się natomiast spodziewać wyświetlacza 6,7 cala. Na zewnątrz zobaczymy z kolei wyświetlacz o przekątnej 3 cali. To duży wzrost w porównaniu do 1,1 cala poprzednio.

Zobacz: Nowe słuchawki Samsunga to Galaxy Buds Pro
Zobacz: Android 11 i One UI 3.0 dla urządzeń Galaxy – Samsung podał listę modeli i terminy aktualizacji

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: thelec.net

Przewiń w dół do następnego wpisu