DAJ CYNK

Samsung Galaxy S21 pojawia się w Geekbench

Isand

Sprzęt

Samsung promocje Galaxy S20 Galaxy Tab S6 500 zł w gotówce

Samsung Galaxy S21 oficjalnie pojawi się na początku przyszłego roku, nie oznacza to jednak, ze już teraz nie ma żadnych informacji na temat specyfikacji. Są, telefon pojawił się bowiem w bazie benchmarków Geekbench.

Samsung w pierwszym kwartale 2021 pokaże swój nowy smartfon z serii Galaxy S. Nie będzie to jednak S30, tylko S21. Zbieżność z rokiem nieprzypadkowa. Już teraz jednak smartfon ma swoje działające egzemplarze. Mówimy jednak tylko o modelach testowych. Jeden z nich przeszedł testy Geekbench i pojawił się w tamtejszej bazie urządzeń. Wcześniej doszły nas informacje o pojemności akumulatora w nadchodzącym smartfonie. Będzie to 3880 mAh. Wiemy też, że nowy smartfon będzie miał układ Exynos 1000. Samsung ma nadzieję, że wreszcie uda mu się pokonać konkurencyjny Qualcomm i jego Snapdragona 875. Egzemplarz, który przeszedł test miał 8 GB RAM, jednak jesteśmy pewni, że będzie dostępnych więcej wersji tego urządzenia.

Telefon zdobył 1038 punktów w teście jednego rdzenia oraz 3060 punktów w teście wielu rdzeni. W tym samym teście Geekbench 5.2 możemy zobaczyć wynik poprzednich telefonów Samsunga. O ile są słabsze od S21? S20 w wersji ze Snapdragonem miał 960 punktów w teście jednego rdzenia i 3050 w teście wielu rdzeni. Model z Exynosem miał 885 punktów w pierwszym teście i 2580 w drugim. Patrząc na te wyniki nie dziwi fakt, że nawet w Korei Południowej Samsung wolał oferować Snapdragony.

Zobacz: Będzie więcej Samsungów Galaxy FE
Zobacz: Galaxy S20 FE 5G ma Snapdragona 865 i 5G działające w każdej polskiej sieci

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: sammobile, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu