DAJ CYNK

Samsung Galaxy A02 i M02 już z certyfikacją Bluetooth

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3225

Budżetowy Samsung Galaxy F41 zaprezentowany. Ma aparat 64 Mpix i baterię 6000 mAh

Samsung pracuje nad swoim kolejnym budżetowcem. Będzie on nosił miano Samsunga Galaxy M02 lub A02. Wszystko zależy od konkretnego kraju.

Ostatnio pisząc o Samsungu głównie chodzi nam o nadciągającego Samsunga Galaxy S21, jednak nie znaczy to, że Koreańczycy nie szykują nic przeznaczonego bardziej budżetowemu segmentowi rynku. Samsung pracuje bowiem nad modelem Galaxy A02/M02. Najprawdopodobniej mimo różnych oznaczeń będzie to jeden i ten sam model, gdzie nazwa będzie zależała od konkretnego rynku. Wszędzie A02 i M02 mają bowiem dokładnie ten sam model testowy przechodzący różne certyfikacje. Tym razem przeszedł on certyfikację Bluetooth. Zgodnie z poprzednimi doniesieniami możemy się spodziewać układu Snapdragon 450.

Urządzenie będzie jak na obecne standardy dość niewielki rozmiar, przekątna ekranu wyniesie bowiem 5,7 cala. O ile oczywiście Samsung nie wpadnie na pomysł dodania dookoła nienaturalnie szerokich ramek. Akumulator będzie miał pojemność 3500 mAh. Z przodu będzie miejsce na pojedynczy sensor 8 Mpix, z kolegi z tyłu będą dwa sensory - 13 Mpix oraz 2 Mpix. W teście Geekbench 4.2 telefon uzyskał 751 punktów w teście jednego rdzenia i 3824 punkty w teście wielu rdzeni.

Zobacz: Samsung Galaxy S21 pojawi się w styczniu?
Zobacz: Samsung Galaxy S21 z ładowarką 25W w zestawie

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: gsmarena, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu