DAJ CYNK

Realme GT Neo 2 pojawia się w Geekbench

Isand

Sprzęt

Realme GT Neo 2 Geekbench specyfikacja kiedy

Realme nie tak dawno zaprezentował smartfon Realme GT Neo. Niedługo jednak pojawi się kolejna odsłona tego urządzenia. Już teraz Realme GT Neo 2 trafił do bazy benchmarków Geekbench.

Kiedyś nowe generacje danej serii smartfonów pojawiały się co roku, ale już od kilku lat nie jest to aktualne. Rekordzistą jest Realme, który potrafi pokazywać nowy telefon nawet dwa miesiące po premierze starego. Tym razem chińska marka poczekała jednak dłużej. Realme GT Neo pojawił się niecałe pół roku temu. Już teraz w bazie benchmarków Geekbench pojawił się jednak Realme GT Neo 2.

Testowany egzemplarz uzyskał 4678 punktów w teście jednego rdzenia oraz 12690 punktów w teście wielu rdzeni. Imponujące, prawda? Niestety, smartfon Realme przeszedł.... starą wersję testu Geekbench. Konkretnie chodzi o test 4.2.3. Urządzenie ma układ Qualcomm Snapdragon 870, któremu będzie towarzyszyć 12 GB RAM. Najpewniej pojawi się też jednak bardziej budżetowa wersja z 8 GB RAM. Zgodnie z poprzednimi przeciekami wyświetlacz będzie miał przekątną 6,62 cala. Aparat główny będzie potrójny: 64 Mpix + 8 Mpix + 2 Mpix. Z przodu pojawi się pojedynczy sensor 16 Mpix. Akumulator ma mieć pojemność 5000 mAh. Szybko go naładujemy dzięki technologii 65 W.

Zobacz: Debiutuje Realme Pad – płaski, metalowy tablet z czterema głośnikami i LTE
Zobacz: Budżetowe Realme 8s 5G i Realme 8i zaprezentowane. Czym będą kusić?

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: onleaks, digit in

Źródło tekstu: mysmartprice, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu