DAJ CYNK

Prototyp RED Hydrogen na pierwszym filmie

03.08.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 63

Ważne 1

1

Marques Brownlee, jeden z najbardziej znanych youtuberów zajmujących się m.in. smartfonami miał okazję sprawdzić działanie prototypu smartfonu z holograficznym ekranem.Marques Brownlee, jeden z najbardziej znanych youtuberów zajmujących się m.in. smartfonami miał okazję sprawdzić działanie prototypu smartfonu z holograficznym ekranem.

Holograficzny wyświetlacz to nie jedyna zaleta nadchodzącego smartfonu. Niestety póki co na jego temat nie wiemy nic poza reakcją autora filmu, który był pod wrażeniem działania tej funkcji smartfonu. Twórcy urządzenia nie pozwoli na sfilmowanie działania wyświetlacza.

Przez większość filmu prezentowany jest prototyp z niedziałającym ekranem i cała uwaga skupiona jest na wyglądzie bardzo futurystycznego smartfonu. Określenie padające w trakcie materiału, że RED Hydrogen wygląda jak dziecko Moto Z i traktora idealnie opisuje urządzenie.Na końcu nagrania możemy zobaczyć jeden z modułów, który będzie można dołączyć do smartfonu. Jest to dodatkowy obiektyw aparatu, który wygląda wręcz potężnie i robi ogromne wrażenie.

Więcej informacji na temat smartfonu, jak również działający prototyp zobaczymy w ciągu najbliższych dwóch miesięcy.

Zobacz: RED uruchomił przedsprzedaż "holograficznego" smartfonu za 1600 dolarów

Źródło tekstu: Marques Brownlee; wł

Komentarze
Zaloguj się