DAJ CYNK

Profoto C1 i C1 Plus - profesjonalne lampy doświetlające dedykowane smartfonom

orson_dzi

Sprzęt

Profoto C1 lampa do smartfonu

Firma Profoto przygotowała przenośne, kompaktowe lampy studyjne stworzone z myślą o współpracy ze smartfonami. Najważniejszymi funkcjami lamp można sterować z poziomu aplikacji mobilnej.

Obie lampy są kompaktowe i bez problemu mieszczą się w dłoni. Pomimo tego mają pozwolić na profesjonalne doświetlenie fotografii za pomocą jednego błysku. Model C1 został przygotowany z myślą o współpracę ze smartfonami, natomiast C1 Plus również z aparatami (z wyzwalaczem Air Remote).

Zobacz: AVM stawia na 5G i prezentuje router FRITZ!Box 6850 5G

Użytkownik ma możliwość regulowania ekspozycji, temperatury barwowej oraz mocy kamp. Dla mniej wprawionych fotografów przewidziano tryby automatyczne.

Zdaliśmy sobie sprawę, że istnieje wiele osób, które nie postrzegają siebie jako profesjonalnych fotografów. Są za to świetnymi twórcami obrazów, profesjonalnie wyglądających zdjęć, które tworzą w celu budowania swojej firmy i marki. Ludzie lubią blogerów i influencerów. W związku z tym opracowaliśmy gamę produktów Profoto C1 oraz nową i intuicyjną aplikację na smartfony Profoto Camera

- mówi Anders Hedebark, prezes Profoto. 

Zobacz: Samsung wprowadza do oferty oczyszczacze powietrza. Polska jest pierwszym krajem w Europie, który je otrzyma

Profoto C1

W przesłanej nam informacji prasowej Profoto informuje, że aplikacja Protofo Camera została przygotowana dla smartfonów Apple'a. Ale podczas dzisiejszej premiery smartfonów Mate 30 Pro Huawei informował o użyciu lamp również ze swoimi urządzeniami. Oprócz możliwości regulacji parametrów lampy, aplikacja pozwala również na fotografowanie za pomocą przyciski migawki na smartfonie, jak i na obudowie lampy.

Lampa Profoto C1 została wyceniona na 1290 zl, a Profoto C1 Plus na 2149 zł.

Zobacz: Orange na kartę: darmowe MMS-y, Internet niezależny od stażu i podwyżka cen

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Profoto; wł