DAJ CYNK

Oppo Reno4 Lite pojawia się już w jednym z europejskich sklepów

Isand

Sprzęt

Oppo A93

Smartfon, który w Indiach zadebiutował jako Oppo F17 Pro pojawia się w Europie. jako pierwszy na swojej stronie internetowej pokazał go jeden ze sklepów na Ukrainie.

Nazewnictwo różnych producentów często pozostawia wiele do życzenia. Ten sam model może się pojawić w różnych krajach pod różnymi nazwami. Takie praktyki ma na swoim koncie większość liczących się marek rodem z Azji. Zarówno Samsung, Huawei, Xiaomi, Oppo... Teraz piszemy właśnie o tym ostatnim. Chiński producent pokazał model Oppo F17 Pro na terenie Indii. W Europie najpierw miał się on pojawić jako Oppo A93, w końcu stanęło jednak na Oppo Reno4 Lite. Teraz urządzenie pojawiło się już w jednym ze sklepów na Ukrainie. To dość rzadkie miejsce jak na źródło przecieków. Smartfon kosztuje tam 12 tysięcy hrywien, czyli około 1660 złotych. Co dostanie klient w tej cenie?

Oppo Reno4 Lite ma wyświetlacz AMOLED o przekątnej 6,43 cala, podwójny aparat przedni 16 Mpix + 2 Mpix i poczwórny aparat główny 48 Mpix + 8 Mpix + 2 Mpix + 2 Mpix. Sercem telefonu jest układ MediaTek Helio P95. Towarzyszy mu 8 GB RAM oraz 128 GB pamięci wbudowanej. O wszystko dba akumulator o pojemności 4000 mAh. Nie zabraknie ładowania 30 W. Producent reklamuje go jako najcieńszy telefon 2020. Trzeba przyznać, że nie bez podstawy - ma on zaledwie 7,48 mm grubości.

Zobacz: Oppo A33 (2020) przechodzi certyfikację
Zobacz: Android 11: zobacz, dla jakich telefonów Oppo będzie dostępna aktualizacja i kiedy ją dostaniesz

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: playfuldroid, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu