DAJ CYNK

Oppo Enco Q1 to stylowe słuchawki z aktywną redukcją hałasu

16.10.2019

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3247

Ważne 0

0

Oppo Enco Q1 słuchawki bluetooth z aktywną redukcją hałasu

Dzisiaj w Londynie firma Oppo zaprezentowała nie tylko nowe smartfony, ale również słuchawki Enco Q1. Jako, że dzisiaj słuchawki ma w ofercie niemal każda firma, Oppo stawia na sprawdzony zestaw funkcji, na czele z redukcją hałasu oraz bardzo ciekawy wygląd.

Słuchawki Enco Q1 wykorzystują budowę znaną choćby z bezprzewodowych słuchawek LG. Czyli mamy tutaj zakładany na szyję pałąk, z którego wyciągane są kabelki ze słuchawkami. O ile kable będą wystarczająco długie, jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Konstrukcja jest przy tym wodoszczelna, zgodnie z normą IPX4 oraz waży 42 gramy.

Zobacz: Test słuchawek LG Tone Platinum SE. Wybitny dźwięk, wygodna konstrukcja i Asystent Google
Zobacz: Test Jabra Elite 85H - wygodne i bogato wyposażone słuchawki z potężną baterią

Główną cechą słuchawek są dynamiczne przetworniki o średnicy 11,8mm z pasmem przenoszenia 20 - 20 000 Hz oraz hybrydową, aktywną redukcją hałasu. Z innymi urządzeniami łączą się za pomocą Bluetooth 5.0, a ładowanie odbywa się za pośrednictwem portu USB typu C.

Oppo Enco Q1 słuchawki bluetooth z aktywną redukcją hałasu

Oppo deklaruje, że Enco Q1 są w stanie działać przez 15 godzin z aktywną redukcją hałasu lub do 22 godzin bez niej. Czas ładowania do pełna to dwie godziny, z kolei dwie godziny działania zapewni ładowanie przez zaledwie 10 minut.

Słuchawki trafią do sprzedaży 22 października w kolorze czarnym, białym oraz pomarańczowym. Cena wygląda przyzwoicie i wynosi 359 złotych.

Zobacz: Oppo Reno 2 - wady i zalety
Zobacz: Smartfony Oppo Reno 2 i Reno 2 Z oficjalnie zaprezentowane
Zobacz: Nocna Wyprzedaż w Play. Dzisiaj do wzięcia Oppo RX17 Neo 200 zł taniej

Źródło tekstu: Oppo; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu