DAJ CYNK

Moto Z3 z modułem 5G

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2656

Motorola oficjalnie zaprezentowała model Moto Z3. Ale nie każdy będzie mógł go kupić.Motorola oficjalnie zaprezentowała model Moto Z3. Ale nie każdy będzie mógł go kupić.

Podrasowana Z3 Play

Moto Z3 wygląda identycznie jak Moto Z3 Play. Ma ten sam 6-calowy wyświetlacz AMOLED, 4 GB pamięci RAM, 64 GB pamięci wbudowanej, akumulator o pojemności 3000 mAh i czytnik linii papilarnych na boku obudowy. Wymieniony został procesor, na Spadragona 835 (nie, to nie literówka) oraz aparat. Dalej jest podwójny o rozdzielczości 12 Mpix, ale tym razem jeden obiektyw rejestruje obraz czarno biały.

5G

Smartfon powstał przy współpracy z amerykańską siecią Verizon i w 2019 roku, wraz z uruchomieniem sieci 5G, na rynek trafi nowy moduł Moto Mods 5G. Wyposażony w modem Qualcomm X50 i dodatkowy akumulator o pojemności 2000 mAh.

Tylko Verizon

Moto Z3 będzie dostępna na wyłączność amerykańskiej sieci Verizon. Jak już wielokrotnie powtarzałem, Motoroli nie opłaca się wypuszczać flagowca, który z góry będzie skazany na porażkę z modelami konkurencji. Stąd limitowany charakter sprzedaży.

Smartfon będzie kosztować 480 dolarów lub 20 dolarów miesięcznie przy 24-miesięcznej umowie.

Zobacz: Moto Z3 Play oficjalnie

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: GSMArena; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu