DAJ CYNK

Huawei sprzedał 2 mln zegarków Watch GT

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6493

Huawei notuje bardzo duży wzrost sprzedaży urządzeń elektroniki noszonej. Spory wkład w poprawę wyniku miała bardzo duża popularność zegarka Watch GT.

Huawei Watch GT zadebiutował na rynku w październiku 2018 roku i do tej pory znalazł 2 mln nabywców na całym świecie. W sumie w I kwartale 2019 roku firma sprzedała 5 mln urządzeń elektroniki noszonej, co dało jej trzecie miejsce na liście największych producentów tego typu urządzeń. Wzrost sprzedaży w stosunku do I kwartału 2018 roku to aż 282,2%.

Zobacz: Huawei: wiemy które modele dostaną Androida Q

Liderem rynku elektroniki noszonej jest Apple z wynikiem 12,2 mln sprzedanych urządzeń, a drugi jest Xiaomi z wynikiem 6,6 mln.

Zobacz: Huawei Nova 5 Pro, Nova 5 oraz Nova 5i oficjalnie debiutują w Chinach

Na temat zegarka Watch GT nie słyszałem jeszcze złego słowa, a dziennikarze technologiczni, z praktycznie wszystkich redakcji, zachwycają się przede wszystkim czasem działania na pojedynczym ładowaniu. Potrafi on bez problemu sięgać dwóch tygodni, nawet z aktywnym pomiarem tętna. Ale zdarzają się i tacy, którzy nie ładują go przez znacznie dłuższy okres. Choć osobiście nie miałem okazji go używać i na co dzień preferuję zegarki z Androidem, to muszę przyznać, że te czasy działania robią wrażenie.

Zobacz: Zegarek lub słuchawki za darmo przy zakupie Huaweia P30 i P30 Pro

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Huawei

Przewiń w dół do następnego wpisu