DAJ CYNK

Huawei Mate 40 Pro wygrywa także w rankingu AI Benchmark

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 9645

Najnowsze flagowce Huaweia ledwo co zadebiutowały, a już wygrywają w kolejnych zestawieniach. Tym razem czas na AI Benchmark.

Dwa dni temu Huawei wreszcie zaprezentował swoją najnowszą serię flagowców. Modeli z rodziny Huawei Mate 40 wyczekiwano od dawna, a cały świat technologiczny niecierpliwił się bardziej i bardziej. Jak się okazuje - było na co czekać, Huawei Mate 40 Pro wygrał właśnie kolejny ranking  z rzędu. Jeszcze tego samego dnia, w którym odbyła się premiera, model Mate 40 Pro wygrał w rankingu DxOMark. Udało się zdobyć podwójną koronę i wygrać zarówno w kategorii aparatu przedniego, jak i aparatu głównego. Teraz natomiast udało się wygrać w rankingu AI Benchmark.

Najnowszy flagowiec Huaweia zdobył 216,6 punktów i tym samym zostawił w tyle konkurencję. Na drugiej pozycji jest bowiem Xiaomi Redmi K30 Ultra z MediaTekiem Dimensity 1000+. Srebrny medalista zdobył 135,3 punkta. Na trzecim stopniu podium jest Vivo iQOO Z1. Ten smartfon również ma MediaTeka Dimensity 1000+. Smartfon Vivo zanotował 133 punkty. W całej pierwszej dziesiątce znajdziemy aż sześć urządzeń z Kirinem, trzy MediaTeki Dimensity i tylko jednego Snapdragona 865. Na dziesiątym miejscu jest Realme X50 Pro 5G. Telefon ten zdobył 74,2 punkta.

Zobacz: Huawei Mate 40 Pro dostępny w Polsce. Cena jest wysoka
Zobacz: Ranking DXOMARK zdobyty przez Huawei Mate 40 Pro. Podwójne prowadzenie

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: mysmartprice, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu