DAJ CYNK

HMD Global sugeruje powrót N-Series

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4760

Firma HMD Global zamieściła w serwisie Weibo zdjęcie Nokii N8. Czyżby czekał nas powrót kolejnej kultowej serii?Firma HMD Global zamieściła w serwisie Weibo zdjęcie Nokii N8. Czyżby czekał nas powrót kolejnej kultowej serii?

Smartfony Nokii z serii N 13 lat temu były prawdziwymi multimedialnymi potworami. Dokładnie 13 lat temu, 27 kwietnia 2005 roku zaprezentowane zostały modele Nokia N70, Nokia N90 oraz Nokia N91. Pierwsza z nich była jednym z najbardziej zaawansowanych smartfonów z klasyczną obudową. N90 zachwycała aparatem z optyką Carl Zeiss. Z kolei N91 czarowała jakością dźwięku. Nie bez powodu porównywanego do brzmienia iPodów.

Na zamieszczonym przez HMD Global zdjęciu widzimy z kolei Nokię N8, czyli kolejny foto-smartfon. Jeden z ostatnich, jakie były wyposażone w ksenonową lampą błyskową.

Post zamieszczony w serwisie Weibo jest jednocześnie zaproszeniem na premierę Nokii X6. Może to sugerować dodatkową premierę jeszcze jednego urządzenia. Jak będzie naprawdę, przekonamy się już niedługo.

Zobacz: Nokia X6 będzie miała wcięcie

Źródło tekstu: Weibo; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu