DAJ CYNK

Foxconn rozpoczął w lipcu montaż nowych iPhone'ów z panelami OLED

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3112

W przyszłym miesiącu Apple zaprezentuje trzy nowe iPhone'y. Dwa z nich będą wyposażone w ekrany OLED, a za ich produkcję odpowiada firma Foxconn.W przyszłym miesiącu Apple zaprezentuje trzy nowe iPhone'y. Dwa z nich będą wyposażone w ekrany OLED, a za ich produkcję odpowiada firma Foxconn.

Coraz mniej czasu pozostało do premiery tegorocznych iPhone'ów. Zgodnie z dotychczasowymi informacjami, Apple zaprezentuje trzy urządzenia. Dwa będą wyposażone w panele OLED, podobnie jak ubiegłoroczny Apple iPhone X (na zdjęciu tytułowym), o przekątnych 5,8 i 6,5 cala. Urządzenia te będą napędzane nowych chipsetem A12, dostarczonym przez tajwańską firmę TSMC. Będzie też trzeci, tańszy model, z ekranem LCD o przekątnej 6,1 cala, który będzie wyposażony prawdopodobnie w starszy procesor A10 Fusion, napędzający smartfony iPhone 7 i iPhone 7 Plus.

Według źródeł serwisu Bloomberg, za produkcję obu modeli z panelami OLED odpowiada Foxconn. Składanie nowych urządzeń rozpoczęło się pod koniec ubiegłego miesiąca. W przypadku najtańszego modelu z ekranem LCD produkcja będzie rozdzielona między Foxconna i firmę Pegatron. Z powodu problemów z wyświetlaniem w najtańszym iPhone'ie, montaż tego telefonu rozpoczął się dopiero w bieżącym miesiącu. Pojawiły się spekulacje, że premiera iPhone'a z ekranem LCD może się przesunąć na listopad.

Zobacz: 350 milionów sztuk w rok. Odważna prognoza sprzedaży nadchodzących iPhone'ów
Zobacz: Najlepiej sprzedającymi się produktami Apple są... nadal akcesoria do iPhone'ów
Zobacz: Apple stawia na TSMC, co na to konkurencja?
Zobacz: Przedsprzedaż tegorocznych iPhone'ów może ruszyć 14 września

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Bloomberg, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu