DAJ CYNK

BlackBerry Mobile zapoznaje nowych klientów ze specyfiką klawiaturkowca

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2412

Wielu posiadaczy telefonów odzwyczaiło się już od urządzeń z fizyczną klawiaturą. Dla takich osób przejście na smartfon z klawiaturą QWERTY może być pełne niespodzianek. Pomyślał o tym BlackBerry Mobile.Wielu posiadaczy telefonów odzwyczaiło się już od urządzeń z fizyczną klawiaturą. Dla takich osób przejście na smartfon z klawiaturą QWERTY może być pełne niespodzianek. Pomyślał o tym BlackBerry Mobile.

Krótki film opublikowany przez BlackBerry Mobile zapoznaje ze wszystkimi najważniejszymi zagadnieniami takimi jak skróty klawiszowe, klawiatura z funkcjami takimi jak gładzik znany z laptopów czy BlackBerry Hub. Twórcy nie zapomnieli przypomnieć, że nie dołączyli do grona tych, którzy pozbyli się jacka 3,5 mm.

Prezenterka wyjaśnia również takie funkcje jak BlackBerry Privacy Shade, opowiada o czytniku linii papilarnych zintegrowanym z klawiszem spacji oraz tłumaczy jak przenieść na Key2 zawartość z innego telefonu.Zobacz: Skopiowali Nokię 3310, skopiowali Galaxy S9, teraz czas na BlackBerry Key2
Zobacz: Oreo dla modelu BlackBerry KeyOne już w tym tygodniu

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: BlackBerry Mobile, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu