DAJ CYNK

Asus ROG Phone trafia do Europy

07.08.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 1625

Ważne 1

0

Na początku czerwca tajwański Asus zaprezentował swoją wersję telefonu dla graczy. Firma nie mogła być przecież gorsza od Razera czy ZTE. Teraz ROG Phone trafia do Europy.Na początku czerwca tajwański Asus zaprezentował swoją wersję telefonu dla graczy. Firma nie mogła być przecież gorsza od Razera czy ZTE. Teraz ROG Phone trafia do Europy.

Gamingowy smartfon firmy Asus pojawił się w przedsprzedaży w fińskiej sieci Telia. Kosztuje on tam zaledwie 999 euro. Klienci, którzy skuszą się na ten telefon otrzymają w prezencie słuchawki ROG Delta, które normalnie można kupić za 199 euro.

Fiński operator rozpocznie wysyłkę urządzeń w połowie września, wtedy również dojdzie do premiery modelu Asusa w Indiach.

Podstawowe podzespoły to oczywiście najwyższa półka. Mamy tutaj Snapdragona 845 podkręconego d 2,96 GHz, 8 GB pamięci RAM i 128 pamięci wbudowanej. Do tego Wi-Fi (ad) i akumulator o pojemności 4000 mAh z technologią HyberCharge, która pozwala na ładowanie go mocą 20W. Mamy też podwójny, główny aparat o rozdzielczości 8 i 12 Mpix z autofocusem partym na detekcji fazy i przedni aparat o rozdzielczości 8 Mpix.

Zobacz: Asus ROG Phone - kolejny gamingowy smartfon
Zobacz: Gamingowy smartfon Asusa

Źródło tekstu: telia via gsmarena, wł

Komentarze
Zaloguj się