DAJ CYNK

Apple szuka nowych odbiorców? Premiera nowych iPhone'ów będzie transmitowana na Twitterze

12.09.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 1991

Ważne 0

0

Do tej pory transmisje z konferencji Apple'a można było oglądać wyłącznie za pomocą przeglądarki Microsoft Edge lub Safari. Dzisiejsze wydarzenia będą mogli śledzić również użytkownicy przeglądarek Chrome i Firefox oraz użytkownicy Twittera.

Martwy profil?

Konto Apple'a na Twitterze świeci pustkami. Firma ma tam konto, ale nie pojawiają się na nim żadne wpisy własne. Konto istnieje głównie po to, aby ktoś inny mógł o nim wspomnieć w swoim wpisie.

Aby skorzystać z opcji przypomnienia o transmisji wystarczy polubić powyższy wpis, a Apple poinformuje nas o konferencji, która rozpoczyna się o godzinie 19 polskiego czasu.

Co dzisiaj zobaczymy?

Głównym punktem dzisiejszej konferencji będzie oczywiście premiera nowych iPhone'ów. Zobaczymy trzy modele. Dwa z ekranami OLED o przekątnej 6,5 oraz 5,8 cala i podwójnymi aparatami oraz jeden z ekranem LCD o przekątnej 6,1 cala i pojedynczym aparatem.

Pozostałe premiery cały czas krążą w sferze plotek. Bardzo możliwe, że zobaczymy dzisiaj nową generacją zegarków Apple Watch, nowe iPady lub Macbooki.

Tył najtańszego iPhone'a z 2018 roku na zdjęciu
iPhone Xs na nieoficjalnym wideo - wygląda identycznie, jak iPhone X
XC, XS i XS Plus - prawdopodobnie takie oznaczenia będą miały tegoroczne iPhone'y
Cztery kolory nowego iPhone'a
Poznaliśmy ceny nowych iPhone'ów

 

Źródło tekstu: @Apple; wł

Komentarze
Zaloguj się