DAJ CYNK

Android Enterprise Recommended, czyli telefony najlepsze dla biznesu

21.02.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4659

Ważne 4

1

Google uruchomił nowy program, który promuje telefony najlepiej nadające się dla użytkowników biznesowych.



Google uruchomił nowy program, który promuje telefony najlepiej nadające się dla użytkowników biznesowych.

Aby dany smartfon mógł zostać dopisany do programu Android Enterprise Recommended, musi spełnić szereg kryteriów. Wśród nich znajdują się między innymi:

  • system Android 7.0 Nougat lub nowszy,
  • co najmniej 2 GB RAM-u, 32 GB pamięci wewnętrznej i 64-bitowy procesor 1,4 GHz,
  • aparat o rozdzielczości przynajmniej 10 Mpix z tyłu i 2 Mpix z przodu,
  • minimum 8 godzin pracy na jednym ładowaniu przy aktywnym używaniu,
  • najnowsze poprawki zabezpieczeń dostępne w ciągu 90 dni od ich wydania przez Google, przez 3 lata od premiery telefonu,
  • gwarancja dostarczania przynajmniej jednej kolejnej "dużej" wersji Androida,
  • możliwość kupienia odblokowanych urządzeń z pominięciem operatora,
  • dostęp do narzędzi pozwalających tworzyć oddzielne profile służbowe i prywatne.

Przy okazji Google wskazuje urządzenia, które już teraz nadają się do poważnej pracy w firmach. Lista nie jest długa i zawiera następujące smartfony:

Źródło tekstu: Google, wł

Komentarze
Zaloguj się
21. ~ciekawy
0

2018-02-23 13:30:23

Oczywiście ? powyżej niepotrzebny po pierwszym zdaniu.

Odpowiedz

20. ~ciekawy
0

2018-02-23 13:26:00

Obie bardzo duże firmy? Skąd masz informacje, że każdy przeciętny ich pracownik posiada produkt Appla?

Odpowiedz

19. ~stano0
0

2018-02-22 12:29:48

@upPKN ORLEN, International Paper - wystarczy?

Odpowiedz

18. ~ciekawy
0

2018-02-22 11:38:44

Biznes wybrał Apple? Bhahaha. Większej głupoty (odnośnie telekomunikacji) nigdzie nie czytałem. Jaka wielka firma działa na systemie Appla? Ma komputery/telefony Appla? PKO BP? PGE? PZU? PEKAO? itp. itd.?Która, no która na litość boską? Czy może tak jak ktoś napisał - biznes handlujący drożdżówkami?Mam kolegę, który prowadzi małą firemkę (zatrudnia 4 osoby) tak zachwalał Apple/''a, że musi być dobry - do czasu aż.... sam go nie kupił i zaczął korzystać (w ubiegłym roku iPhone 7) - żałuje, że nie wybrał czegoś innego.

Odpowiedz

17. ~CaIlm7 to złodziejaszek i pijac
-1

2018-02-22 10:17:12

14) jesteś pszyjacielu:-D :-D :-D

Odpowiedz

16. ~
-2

2018-02-22 10:08:03

prawda jest taka, że biznes jednak woli apple...iphony sa bardziej niezawodne, sam miałem 5s i wszystko po prostu działało, drukowanie bezprzewodowe w kilka sekund, telefon połaczył się ze stara drukarka przez wifi bez żadnych dodatkowych sterowników a w samsungu jakieś pluginy, dodatkowe aplikacje i raz drukuje a raz nie, to tylko jeden z przykładow

Odpowiedz

15. ~abc
2

2018-02-22 09:28:57

biznes dawno wybrał apple xD chyba masz na myśli biznes typu gimnazjaliści handlujący drożdżówkami, niektórzy bardzo sie starają na forach w internecie żeby iphone miał opinię produktu premium a w rzeczywistości ludzi z takimi telefonami są obiektami zbijania się xd

Odpowiedz

14. ~Siedem C
0

2018-02-22 09:17:52

i niech jeszcze pan i władca doda listę tych, co prawie się załapali (są blisko). Bo np. zamiast 8h, pracował 7,5h... nie 10mpx, a 8...

Odpowiedz

13. ~qwe
1

2018-02-22 08:29:23

@8 Ciężko żeby w Android Enterprise Recommended był Iphone :DDziwi brak Samsunga, ale widocznie się nie dogadali...

Odpowiedz

12. ~Zxc
0

2018-02-22 08:03:20

A gdzie Xiaomi????

Odpowiedz

11. ~
-1

2018-02-22 08:02:37

A gdzie ajfon hejehehe?

Odpowiedz

10. ~sumix
-1

2018-02-22 07:25:17

Biznes juz dawno wybral apple. Fragmentacja androida, opieszalosc w aktualizacjach, brak poprawek bezpieczenstwa zrobily swoje. Cost of investment w jablkach jest zauwazalnie nizszy. Android Enterprise Recommended wynika z malego zainteresowania produktem przez biznes.

Odpowiedz