DAJ CYNK

Akcesoria do modelu Sony Xperia 5 II pojawiają się w sprzedaży

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 10832

Sony Xperia 5 II

Wiele wskazuje na to, że doniesienia o nadchodzącej Xperii 5 II powoli przekształcają się w rzeczywistość. Akcesoria do japońskiego telefonu już pojawiają się na chińskich stronach. 

Sony był jeszcze niedawno pierwszym wyborem wszystkich tych, którzy chcieli kompaktowego flagowego telefonu z Androidem. Ostatnim telefonem z linii Compact była jednak Sony Xperia XZ2 Compact, XZ3 była już samotnym flagowcem. Modelowi Xperia 1 towarzyszyła co prawda Xperia 5, jednak mimo bycia mniejszą wersją swojej siostry, to na pewno nie była kompaktowa. Skąpe doniesienia na temat Xperii 5 II mówiły jednak, że urządzenie to będzie o wiele bliższe marzeniom wyczekujących niewielkiego flagowca. Prawdziwy powrót linii Compact ma nas z kolei czekać w przyszłym roku.

Zobacz Sony wróci do linii Compact i Premium

Wracając jednak do teraźniejszości - Xperia 5 już dawno by się pojawiła, gdyby nie fakt zatrzymania wszelkich łańcuchów dostaw, który z wiadomych przyczyn dotknął branżę. Teraz jednak akcesoria do nadchodzącego smartfonu pojawiają się już w chińskich sklepach. Tamtejsze strony zwykle jako pierwsze mają akcesoria do nowych Xperii. Oznacza to, że jeszcze w tym roku możemy zobaczyć mniejszy flagowy smartfon, który nie jest jednym z iPhone'ów. Pod względem specyfikacji ma to być Xperia 1 II zamknięta w mniejszej obudowie.

ZobaczTak może wyglądać kompaktowa Sony Xperia 5 II​​​​​​

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Gsmarena, wl

Przewiń w dół do następnego wpisu