DAJ CYNK

30 smartfonów Xiaomi dostanie MIUI 9.5

20.03.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7115

Ważne 5

1

Chiński producent opublikował listę 30 urządzeń, które dostaną aktualizację do MIUI 9.5.



Chiński producent opublikował listę 30 urządzeń, które dostaną aktualizację do MIUI 9.5.

Dwa miesiące temu Xiaomi opublikował listę 40 smartfonów, które otrzymają MIUI 9. Teraz chińska firma potwierdziła, że na 30 jej produktów trafi nowszy MIUI 9.5. Aktualizacja wprowadza poprawki zabezpieczeń, a także nowe funkcje związane z powiadomieniami i szybkimi odpowiedziami.

Poniżej znajduj się pełna lista smartfonów, które otrzymają aktualizację.

Koniec marca 2018:


Początek kwietnia 2018:
Połowa kwietnia 2018:
Podane terminy, jak wyjaśnia Xiaomi, są przybliżone i mogą ulec zmianie.

Źródło tekstu: Xiaomi

Komentarze
Zaloguj się
38. ~goscia
0

2018-03-23 08:58:31

Brak funkcji darmowych tapet i motywów na telefon, a w poprzednich wersjach były. Co teraz zrobić?

Odpowiedz

37. ~ku as
0

2018-03-22 21:03:30

na wuja komu to potrzebne

Odpowiedz

36. ~loks
0

2018-03-22 14:22:18

Dzieki. A jak mam telefon na gwarancji? Z polskiego sklepu?

Odpowiedz

35. ~loks
0

2018-03-22 14:21:17

Wyswietlil sie mój pulpit i napis System nie odpowiada, czy chcesz go zakonczyc.

Odpowiedz

34. ~Qu3ntin
0

2018-03-22 14:20:38

~loks, dzwoniłęm do MIcenter do Wrocławia, będzie trzeba soft postawić na nowo, koszt ok. 60 zł...

Odpowiedz

33. ~loks
0

2018-03-22 14:19:24

Ja restartuje przyciskiem power dluzsze przytrzymanie. zaswieca sie android i kropki nad nim, teraz cos pika co parę sekund.Jak coś wydumasz, to napisz proszę.

Odpowiedz

32. ~Q3ntin
0

2018-03-22 14:16:01

~loks kiepsko, urachmiam co chwile poprzez przytrzymanie przycisku głośności i powe, uruchamia się, wszedł nawet na puplit ale komunikaty wyskakują że system nie odpowiada, w ogóle wyswietlacz nie reaguje, kiepsko to widze..

Odpowiedz

31. ~loks
0

2018-03-22 14:11:40

Qu3ntin - zdziałałeś coś??

Odpowiedz

2018-03-22 14:02:37

Redmi Note 4 na snapie, wersja global. Po aktualizacji wszystko OK. Pobrata przez OTA. Rewolucyjnych zmian nie widać.

Odpowiedz

29. ~loks
0

2018-03-22 13:57:44

Na razie czekam, ale kiepsko to widzę. Zachcialo sie aktualizacjii............

Odpowiedz

28. ~loks
0

2018-03-22 13:56:40

świeci sie tylko MI i lataja kropki nad napisem android

Odpowiedz

27. ~Qu3ntin
0

2018-03-22 13:50:52

~Qbal u mnie podobnie, jak u ciebie, telefon zdechł, co można zrobić?

Odpowiedz

26. ~loks
0

2018-03-22 13:36:18

po aktualizacji redmi 3s wyskakuje system nie odpowiada. Co mam zrobic? Pomocy

Odpowiedz

25. ~
0

2018-03-21 14:49:58

W sumie redmi note 4 na snapdragonie ma jeszcze 9.2.2.0 a wcześniej był aktualizowany jakoś w lutym i dostał poprawki bezpieczeństwa z 1 stycznia. Mam nadzieję, że będzie warto czekać.

Odpowiedz

24. 6230i
0

2018-03-21 14:43:20

Dziwne maja priorytety. Mi5s poprzedni flagowiec jest w ostatniej grupie gdzie jest miedzy innymi redmi note 2 (mediatek staroc i badziew sprzed 3 lat). A np. w pierwszej grupie jest redmi note 3 (telefon sprzed dwoch lat) i UWAGA, nie ma w tej grupie aktualnego jeszcze flagowca MI 6 xD xD (ktory jest w drugiej grupie). Fu... logic.

Odpowiedz