DAJ CYNK

WhatsApp ze świetną nowością, ale tylko dla wybranych

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Aplikacje

WhatsApp ze świetną nowością, ale tylko dla wybranych

WhatsApp niemal z tygodnia na tydzień wzbogacany jest o nowe możliwości. Z najnowszej skorzystają tylko posiadacze urządzeń Apple.

Powiedzieć, że WhatsApp w ostatnich miesiącach rozwija się w szybkim tempie, to jak nic nie powiedzieć. Niemal co tydzień moglibyśmy pisać o nowych funkcjach w aplikacji. Nie inaczej jest tym razem. Jednak z tej nowości skorzystają tylko posiadacze urządzeń z nadgryzionym jabłkiem w logo.

WhatsApp nowość na iOS

Nowość jest już dostępna w stabilnej wersji aplikacji, oznaczonej jako WhatsApp for iOS 23.5.75. Jest ona już dostępna w App Store i wprowadza możliwość odczytywania tekstu z plików graficznych. W tym celu wystarczy tylko otworzyć zdjęcie lub mema z tekstem i wśród opcji powinna się pojawić możliwość odczytania liter, słów i całych zdań.

WhatsApp nowość

Czemu jest to opcja tylko dla posiadaczy sprzętów Apple? Ponieważ wykorzystuje iOS 16 API, więc nie tylko musi to być iPhone lub iPad, ale na dodatek dość nowy, który pozwala na zainstalowanie najnowszej wersji systemu operacyjnego. Wcześniej możliwość czytania tekstu z plików graficznych była testowana przez użytkowników wersji beta komunikatora.

Zobacz: Używasz WhatsApp? Uważaj, nowy atak zbiera żniwo
Zobacz: WhatsApp z nowością. To detal, ale kiedyś pewnie skorzystasz

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: guteksk7 / Shutterstock.com, WABetaInfo

Źródło tekstu: WABetaInfo

Przewiń w dół do następnego wpisu