DAJ CYNK

Google Play: za darmo aplikacje i gry o wartości 100 zł!

Dodane przez: Anna Rymsza (Xyrcon)

Kategoria: Aplikacje

Interakcje: 39883

Płatne aplikacje za darmo w Google Play

Przygotowaliśmy dla naszych Czytelników kolejne wrześniowe zestawienie płatnych aplikacji i gier na Androida, które można pobrać zupełnie za darmo. Czas promocji jest oczywiście ograniczony. Przy każdej pozycji dodaliśmy datę końca przeceny, zaczerpniętą ze sklepu Google Play. Raz dodana do konta Google aplikacja będzie Twoja na zawsze!

Prometheus News Feeds

Prometheus News Feeds to aplikacja do czytania wiadomości, pobieranych z kanałów RSS i Atom. Linki do źródeł wiadomości możesz pogrupować według tematu i przeglądać je w takim właśnie porządku. Aplikacja wyszarzy artykuły, które już zostały przeczytane, a interesujące pozwala dodać do listy czytania na później, dostępnej również offline. Czytnik wiadomości ma ciemną skórkę – można ją włączyć w ustawieniach.

Normalna cena aplikacji to 13,99 zł. Za darmo można ją pobrać z Google Play (do 5 listopada).

Spelling Book PRO

Spelling Book dla Androida

Spelling Book Pro pomoże w nauce języka angielskiego w każdym wieku. Gra pełna jest nieprawidłowo napisanych słów, a Twoim zadaniem jest je znaleźć. W ten sposób możesz ćwiczyć własne umiejętności pisania i poznawać nowe słowa. W grze możesz podjąć wyzwanie punktowe lub po prostu ćwiczyć swoje umiejętności.

Normalna cena aplikacji to 8,39 zł. Za darmo można ją pobrać z Google Play (do 30 października).

Room on the Broom: Games

Room on the Broom: Games dla Androida

Room on the Broom: Games to zestaw gier, opracowanych na podstawie książeczki dla dzieci. Znajduje się tu Gry są odpowiednie dla dzieci w wieku od lat 3 do 7. W aplikacji nie ma żadnych dodatkowych zakupów ani reklam – tylko pięknie ilustrowana zabawa.

Normalna cena aplikacji to 13,99 zł. Za darmo można ją pobrać z Google Play (do 2 listopada).

1984 Cam – VHS Camcorder

1984 Cam to aplikacja do nagrywania filmów, z pomocą której można uzyskać taki sam efekt, jak na kamerach na taśmy VHS 30 lat temu. Nazwa aplikacji nawiązuje do roku 1984, w którym to kaseta VHS została wprowadzona na rynek konsumencki. Od tego momentu każdy mógł nagrywać i odtwarzać filmy. W aplikacji można nagrywać w czasie rzeczywistym oraz dodać efekt do już nagranego filmu. Jest tu również tryb czarno-biały i obsługa zoomu.

Normalna cena aplikacji to 4,79 zł. Za darmo można ją pobrać z Google Play (do 30 października).

Total Media Player Pro

Total Media Player Pro to rozbudowany odtwarzacz wideo z kilkoma nietypowymi funkcjami, jak odtwarzanie z serwera DLNA i z sieci BitTorrent. Do tego ma możliwość dodawania skrótów do ulubionych materiałów z sieci i z pamięci lokalnej, tworzenia playlist i budowania własnej biblioteki. Istnieje niewiele formatów wideo, których ta aplikacja nie odtworzy. Jest tu też korektor dźwięku, możliwość powiększania oglądanego filmu na ekranie telefonu i zapisania kadru jako grafiki.

Normalna cena aplikacji to 12,99 zł. Za darmo można ją pobrać z Google Play (do 29 października).

Lists

Lista dla Androida

Lists to bardzo prosta aplikacja do tworzenia wszelkiego typu list. Każda z nich może mieć własny kolor, można do niej dodać grafiki i dodatkowe notatki. Jest też możliwość wykreślania elementów list, by podkreślić, że ta sprawa została już załatwiona. Ponadto listy mogą automatycznie sumować kwoty podane przy kolejnych pozycjach. W ustawieniach możesz zmienić walutę.

Normalna cena aplikacji to 9,49 zł. Za darmo można ją pobrać z Google Play (do 2 listopada).

Mind Games pro

Mind Games to aplikacja z łamigłówkami i ćwiczeniami pamięciowymi, które pomogą Ci „rozruszać” mózg. Zadania zostały opracowane na podstawie badań naukowych, dotyczących naszych zdolności poznawczych. Regularne korzystanie z aplikacji może poprawić pamięć i zdolność kojarzenia. Ponadto znajdują się tu ćwiczenia Mindfulness, które korzystnie wpływają na skupienie.

Normalna cena aplikacji to 12,99 zł. Za darmo można ją pobrać z Google Play (do 4 listopada).

Triple Fantasy Premium

Triple Fantasy Premium to szybka karciana z nutką retro. Grasz jedną talią, złożoną z kart, które uda Ci się zebrać. Jest tu też mechanika ulepszania kart i oczywiście combosy. Dobrze zaplanowana strategia zapewni Ci zwycięstwo nad innymi graczami.

Normalna cena aplikacji to 22,99 zł. Za darmo można ją pobrać z Google Play (do 3 listopada). W grze wciąż są dostępne opcjonalne zakupy.

Zobacz: 5 aplikacji na Androida, które nie powinny ci umknąć w tym tygodniu – część ​​​​​​27
Zobacz: 5 aplikacji na Androida, które nie powinny ci umknąć w tym tygodniu – część ​​​​​​26
Zobacz: 5 aplikacji na Androida, które nie powinny ci umknąć w tym tygodniu – część 25
Zobacz: 5 aplikacji na Androida, które nie powinny ci umknąć w tym tygodniu – część 24

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: wł.

Źródło tekstu: wł.

Przewiń w dół do następnego wpisu