DAJ CYNK

HBO GO: Jaki film na weekend? 12-13 września 2020

Dodane przez: Isand

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 10637

​​​

HBO GO

Film na weekend? Nowy serial? HBO GO ma dla Was w tym tygodniu ekscytujące nowości. Zobacz co warto obejrzeć.

W poniedziałek siódmego września na platformie HBO GO pojawił się film Lęk pierwotny. To film dla wszystkich fanów klasyki i talentu aktorskiego Richarda Gere'a. Wcieli się on w rolę cynicznego prawnika, który dla sławy podejmuje się obrony oskarżonego o morderstwo. Jego klient utrzymuje, że jest niewinny mimo, że na jego ubraniu znaleziono ślady krwi. Z biegiem czasu zszokowany prawnik zaczyna sam wierzyć w niewinność oskarżonego.

W czwartek pojawił się z kolei film Igrając z ogniem. Strażacy pod dowództwem Jake'a Carsona (John Cena) ratują z pożaru trójkę rodzeństwa. Szybko przekonują się oni jednak, że teraz czeka ich cięższy przeciwnik niż płomienie. Muszą się oni jakoś zająć dziećmi. Nie umieją oni bowiem zlokalizować rodziców trójki dzieci. 

Czego się boicie? Przed czym ostrzegali (lub nadal to robią) rodzice? Ojciec siedmioletniej Chloe zabrania jej wychodzić z domu. Pod żadnym pozorem. W końcu dziewczynka postanawia jednak wyjść ze zrujnowanej budowli na przedmieściach. Tam odkrywa, że niebezpieczeństwo jest realne. Odmieńcy to kanadyjski film opowiadający o kimś, kto żyje w ciągłym stanie zagrożenia.

A może jakiś serial? Scena 0 to hiszpański serial, który jest sześcioodcinkową próbą przeniesienia na plan filmowy różnych nagradzanych sztuk teatralnych. To pozycja dla wszystkich, którzy lubią widowiska typu teatr telewizji. Pojawi się on w HBO GO jutro.

Jutro pojawi się również inny hiszpański film. To Detektyw Areta. Opowiada on o policjancie rozpoczynającym śledztwo w sprawie zabójstwa słynnego krawca. Oczywiście z biegiem czasu całe śledztwo się komplikuje. Podejrzanych przybywa, a cała sprawa nabiera dla bohatera wymiaru osobistego. Film został zrealizowany w czerni i bieli. Powstał on jako prequel filmu El Crack.

Zobacz: HBO GO: Jaki film na weekend? 5 - 6 września 2020
Zobacz: HBO GO: Jaki film na weekend? 29-30 sierpnia 2020

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: hbo, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu