DAJ CYNK

Lidl wyprzedaje elektronikę medyczną. Start w czwartek

Patryk Łobaza (BlackPrism)

Taryfy, promocje, usługi

Lidl dorzuca do swojej oferty tymczasowej nowe produkty. Tym razem na półkach sklepowych będziemy mogli znaleźć wyroby medyczne, które pozwolą klientom zadbać o własne zdrowie.

Noce stają się coraz dłuższe, a za oknem panuje coraz niższa temperatura. Takie warunki sprzyjają wszelkiej maści chorobom i przeziębieniom. Warto pomyśleć o swoich zdrowiu i zaopatrzyć się w sprzęt, który pomoże nam o nie właściwie zadbać. Już wkrótce w Lidlu pojawi się możliwość kupna elektronicznych wyrobów medycznych.

Do Lidla trafią wyroby medyczne

Lidl aktualizuje swoją ofertę tymczasową. Od czwartku 9 listopada na półki sklepowe trafi elektronika medyczna marki Sanitas, która pomoże klientom w kontroli własnego zdrowia. Będzie można kupić m.in. termometr wielofunkcyjny z optyczną sygnalizacją podwyższonej temperatury. W dodatku można go używać do sprawdzania temperatury przedmiotów i płynów np. butelek dla niemowląt. Urządzenie dostępne będzie w cenie 29,99 złotych.

Oprócz tego do sprzedaży trafi inhalator SIH13 z wydajnością nebulizacji 0,4 ml/min, który można stosować również profilaktycznie. Urządzenie dostępne będzie w cenie 99 złotych. To jednak nie koniec, gdyż w ofercie pojawi się również pulsoksymetr z czterema perspektywami przedstawiania danych. Urządzenie mierzy nie tylko częstotliwość bicia serca, ale również saturację krwi i dostępne będzie w cenie 24,99 złotych.

Zobacz: Myśleli, że to zwykły kamień. Okazał się być mapą skarbów
Zobacz: Google Chrome z cenną nowością. Nie czekaj i od razu aktualizuj

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: shutterstock

Źródło tekstu: Lidl gazetka