DAJ CYNK

Lidl zrobi klientom dyskotekę w mieszkaniu. Dosłownie

Patryk Łobaza (BlackPrism)

Taryfy, promocje, usługi

Lidl zrobi klientom dyskotekę w mieszkaniu. Dosłownie

Lidl powoli zaczyna wprowadzać świąteczny nastrój. Już w listopadzie na półkach sklepowych pojawią się ozdobne lampki, które sprawią, że poczujesz magię świąt.

Lidl aktualizuje tymczasowy asortyment. Już w listopadzie na półkach sklepowych pojawią się przeróżne ozdoby zimowo-świąteczne. W najnowszej gazetce można znaleźć informacje o nadchodzących promocjach na girlandy, łańcuchy LED oraz kule świetlne.

Lidl oświetli twój dom

Za oknem zaczyna robić się coraz chłodniej i ciemniej, a co za tym idzie, święta zbliżają się wielkimi krokami. Warto już zawczasu zadbać o właściwe oświetlenie domu, dachu, balkonu, czy tarasu, by właściwie wejść w świąteczny nastrój. Już od poniedziałku 6 listopada na półkach sklepowych Lidla pojawią się zestawy świateł i łańcuchów LED.

Promocja obejmie girlandę świetlną o długości 17 metrów z możliwością montażu na zewnątrz lub wewnątrz za 69,50 zł (taniej o 50%). Oprócz tego połowę taniej pojawi się również kula świetlna LED o średnicy 38 centymetrów. Z kolei w cenie 29,99 złotych będzie można nabyć girlandę solarną LED w zestawie z panelem solarnym i akumulatorem litowo-jonowym. Promocję kończy łańcuch świetlny LED do założenia na choinkę na wewnątrz lub zewnątrz o długości 5,4 metra, który można kupić za 14,99 złotych.

Zobacz: Biedronka utrudnia życie klientom. Nowy pomysł w ogniu krytyki
Zobacz: Tanio już było. Nowe ceny prądu w Polsce zmasakrują portfele

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: shutterstock

Źródło tekstu: Lidl gazetka