DAJ CYNK

Xblitz Professional V3 Magnetic - kamera samochodowa 4K w przystępnej cenie

Henryk Tur

Sprzęt

Professional V3 Magnetic to nowy wideorejestrator z cieszącej się dużą popularnością serii Xblitz. Model ten posiada magnetyczny uchwyt z wbudowanym modułem GPS.

Xblitz Professional V3 Magnetic to model, który ma za zadanie rejestrować wszystkie zdarzenia zachodzące na drodze. Funkcja “loop-recording” pozwala na zapisywanie danych na karcie pamięci o maksymalnej pojemność 256 GB, a gdyby zabrakło miejsca kamera usunie stare pliki i nadpisze je. Xblitz V3 oferuje rozdzielczość 4K, a obiektyw wideorejestratora składa się z sześciu soczewek. Dzięki temu obraz docierający do sensora Sony IMX 415 jest ostryi pełen detali. Nagranie obrazu jest możliwe w zakresie 150 stopni, czyi obejmuje nie tylko widok bezpośrednio przed samochodem, ale również na sąsiednich pasach.

Dołączany w magnetycznym uchwycie moduł GPS pozwala uzyskać dokładne informacje geolokalizacyjne. Oprócz tego kamera Xblitz posiada funkcję G-Sensor, dzięki której następuje zabezpieczenie nagrań w momencie kolizji lub nagłego hamowania. W zestawie oprócz kamery znajduje się taśma 3M, uchwyt, czytnik kart microSD, instrukcja obsługi oraz zasilacz.

Zobacz: Xblitz Park View 2 - nowy wideorejestrator w lusterku

Xblitz Professional V3 Magnetic jest już dostępny w sprzedaży. Wideorejestrator nabędziesz na stronie producenta lub w sieci Media Markt. Cena ustalona została na 599 złotych.

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu