DAJ CYNK

Thermomix czy „Lidlomix”? Lidl sprawił, że ciężko mieć wątpliwości

Piotr Urbaniak (gtxxor)

Sprzęt

Thermomix czy „Lidlomix”? Lidl sprawił, że ciężko mieć wątpliwości

Monsieur Cuisine Smart, topowy model popularnego Lidlomiksa, już niebawem dostępny będzie w historycznie niskiej cenie – 1999 zł.

Debata nad tym, który model inteligentnego miksera wybrać, ciągnie się w nieskończoność i pewnie nigdy do końca nie zamilknie. Ale sympatycy modelu Monsieur Cuisine Smart zyskują właśnie mocny argument.

Konstrukcja i tak relatywnie tania na tle rywala niebawem będzie jeszcze tańsza i to znacząco. Między 12 a 14 czerwca, korzystając z aplikacji Lidl Plus, urządzenie marki SilverCrest będzie można zakupić za jedyne 1999 zł.

Monsieur Cuisine Smart w Lidlu za 1999 zł!

Przypomnijmy, to o 500 zł mniej niż wynosi cena regularna, a jednocześnie trzecia część tego, ile należy obecnie zapłacić za Thermomix TM6.

Dodatkowo, jak ujawniono, równocześnie do oferty Lidla trafi nowe akcesorium. To wyceniona na 119 zł przystawka sokownika parowego, pozwalająca na łatwe wyciskanie soku z owoców, a także warzyw. Sprzedawana w zestawie z podwyższeniem i pojemnikiem.

Co tylko należy podkreślić, aby zakupić robota w promocyjnej cenie, aplikacja będzie niezbędna. Do tego każdy klient otrzyma tylko jeden kupon, który będzie musiał aktywować w chwili zakupu. 

Zobacz: Niezależny test Monsieur Cuisine Smart (wideo)

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis.pl / Anna Rymsza

Źródło tekstu: Lidl, oprac. własne