DAJ CYNK

Microsoft uspokaja: ograniczenia w handlu nie powinny wpłynąć na dostępność konsol Xbox Series X|S

msnet

Sprzęt

Microsoft Xbox Series X S ograniczenia w handlu

Polski rząd ogłosił dzisiaj nowe obostrzenie w związku z trwającą również w Polsce pandemią Covid-19 i wzrostem liczby zakażonych. Wśród nich znalazły się ograniczenia w handlu. Microsoft wydał w związku z tym specjalne oświadczenia, ponieważ już za 6 dni (10 listopada) ma ruszyć sprzedaż najnowszych konsol giganta, modeli Xbox Series X oraz Xbox Series S.

Premier Mateusz Morawiecki ogłosił dzisiaj (4 listopada) nowe obostrzenia w związku z rosnącą coraz bardziej liczbą zakażeń wirusem SARS-Cov-2 w Polsce. Wśród nich są ograniczenia w handlu. Zaczynając od 7 listopada tego roku, zamknięte będą między innymi sklepy w galeriach handlowych, z wyjątkiem sklepów spożywczych, aptek i drogerii.

Tymczasem 10 listopada tego roku, czyli już za 6 dni, ma ruszyć sprzedaż najnowszych konsol Microsoftu, czyli modeli Xbox Series X oraz Xbox Series S. Ze względu na zbieżność obu wydarzeń, Microsoft wydał specjalne oświadczenie.

W związku z zaistniałą sytuacją dotyczącą ograniczeń w handlu detalicznym wywołaną pandemią Covid-19, Microsoft pragnie zapewnić, iż ilości konsol Xbox Series X|S alokowane na polski rynek pozostaną bez zmian. Liczymy w związku z tym, że osoby, które złożyły zamówienia przedpremierowe, otrzymają konsole w terminie premiery, tj. 10.11.2020. Zakładamy też, że konsole Xbox Series X|S będą dostępne po premierze w sklepach internetowych oraz otwartych sklepach detalicznych. W celu uzyskania dalszych szczegółów nt. sprzedaży urządzeń marki Xbox prosimy o kontakt z poszczególnymi sieciami sprzedaży. Nasi Partnerzy detaliczni przygotowują rozwiązania po swojej stronie.

Zobacz: Xbox Series X - poznaj 25 powodów, dla których warto kupić tę konsolę
Zobacz: Xbox Series X lepiej - testy pokazują lepsze chłodzenie od One

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Microsoft

Przewiń w dół do następnego wpisu