DAJ CYNK

NGS Shrimp. Tak małej klawiatury jeszcze nie widziałeś!

Przemysław Banasiak

Sprzęt

NGS Shrimp. Tak małej klawiatury jeszcze nie widziałeś!

Dużo podróżujesz? Masz mało miejsca na biurku? Lubisz grać w gry? W takim razie jedna z najmniejszych klawiatur na świecie jest właśnie dla Ciebie!

 

Wygoda podczas pracy lub rozrywki przy wykorzystaniu komputera to podstawa. Do tego celu niezbędny jest dobór odpowiedniego stanowiska - biurka, fotela, monitora, myszki oraz klawiatury. W końcu każdy z nas jest inny. Od wzrostu, przez wagę, aż po wielkość dłoni i długość palców.

NGS Shrimp nadaje się zarówno do PC, jak i PlayStation 5

Jeśli macie mało miejsca w mieszkaniu, gracie głównie na laptopie albo w podróży to najnowszy produkt od Nordic Game Supply może Was zainteresować. Mowa prawdopodobnie o jednej z najmniejszych na świecie klawiatur, która idealnie nadaje się do gier pokroju League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive i innych.

NGS Shrimp to klawiatura mechaniczna dysponująca zaledwie 25 przyciskami oraz dwoma pokrętłami. Mamy tutaj do czynienia z mechanicznymi przełącznikami Gateron G Pro oraz nakładkami w profilu Cherry. Układ i rozmiar przycisków jest standardowy. Całość dopełnia podświetlenie RGB LED.

NGS Shrimp. Tak małej klawiatury jeszcze nie widziałeś!

Użytkownik może korzystać z domyślnie przypisanych funkcji pod przyciski, warstwy funkcyjnej i opcji multimedialnych, ale również przepisać efekt wciśnięcia konkretnego klawisza.

NGS Shrimp. Tak małej klawiatury jeszcze nie widziałeś!

W zestawie z klawiaturą otrzymujemy montowaną magnetycznie podkładkę pod nadgarstek. NGS Shrimp dostępny będzie przynajmniej w czterech różnych wariantach kolorystycznych. Urządzenie kompatybilne jest zarówno z komputerami, jak i konsolami Sony PlayStation 4 i 5. Klawiatura korzysta z USB typu C. Sugerowana cena i data premiery pozostają tajemnicą.

Zobacz: ADATA UE800 to nowoczesny i szalenie szybki pendrive
Zobacz: Lubisz Porsche? To polubisz też ten monitor od AOC

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Nordic Game Supply

Źródło tekstu: oprac. własne

Przewiń w dół do następnego wpisu