DAJ CYNK

Lidl pozamiatał. Pogromca Thermomixa znów dostępny

Piotr Urbaniak (gtxxor)

Sprzęt

Lidl pozamiatał. Pogromca Thermomixa znów dostępny

Monsieur Cuisine Smart, najnowsza wersja kultowego już Lidlomiksu, po raz kolejny powróci na półki. Będzie też dostępna w sklepie online.

Dane są jednoznaczne. Polacy kochają inteligentne roboty kuchenne, a najlepszym tego dowodem jest fakt, że ikoniczny Thermomix marki Vorwerk najlepiej sprzedaje się właśnie nad Wisłą. Nie każdy jednak może sobie pozwolić na jednorazowy wydatek blisko 6 tys. zł, w dodatku nie pomaga też ograniczona dostępność urządzenia. Z odsieczą przychodzi na szczęście Lidl.

Monsieur Cuisine Smart, czyli najnowsza i najlepiej wyposażona wersja robota kuchennego z Lidla, znów pojawi się na sklepowych półkach. Dokładniej rzecz ujmując, stanie się to już 12 grudnia. Oprócz tego robot ma być dostępny w promocyjnej cenie w sklepie online, z bezpłatną dostawą do domu.

Co należy podkreślić, niemiecki dyskont raz jeszcze stosuje promocyjną cenę 2199 zł. Monsieur Cuisine Smart wprawdzie można kupić w e-sklepie już teraz, jednak o 300 zł drożej (2499 zł). 

Monsieur Cuisine Smart – specyfikacje

W odniesieniu do poprzednika, modelu Connect, Monsieur Cuisine Smart wyposażony jest między innymi w większy, 8-calowy ekran o wyższej rozdzielczości. Poza tym ma aż 11 różnych funkcji, w tym: gotowania na parze, gotowania, siekania, ważenia, emulgowania, zagniatania, rozdrabniania, mieszania, smażenia, sous vide oraz wolnego gotowania.

Robot oferuje 1000 W mocy trakcie miksowania oraz 1050 W mocy przy korzystaniu z funkcji gotowania. Ma też 10-stopniową regulację prędkości z dodatkową funkcją turbo oraz ustawienie temperatury w zakresie od 37 do 130 stopni Celsjusza.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis.pl / Anna Rymsza

Przewiń w dół do następnego wpisu