DAJ CYNK

iRobot Roomba i3+ - nowe roboty pozwolą ci zapomnieć o odkurzaniu

Dodane przez: ArecaS

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4459

iRobot Roomba i3+

Do polskich sklepów trafiła właśnie nowa seria robotów sprzątających firmy iRobot - Roomba i3+.

iRobot Roomba i3+ to kolejny model producenta kompatybilny ze stacją Clean Base, która nie tylko pełni rolę ładowarki, ale także automatycznie opróżnia pojemnik robota z zanieczyszczeń. Rozwiązanie takie z pewnością docenią osoby, które obsługę odkurzacza wolałyby ograniczyć do absolutnego minimum.

Co jeszcze przykuwa uwagę w specyfikacji Roomby i3+? Przede wszystkim wysoka skuteczność sprzątania. Jak deklaruje producent, nowe odkurzacze mają zatrzymywać 99 procent szkodliwych cząstek, a siła ssąca ma być dziesięciokrotnie wyższa niż w przypadku serii Roomba 600.

iRobot Roomba i3+

Nowe roboty są także bardziej inteligentne od swoich poprzedników. Dzięki opartej na sztucznej inteligencji platformie iRobot Genius Roomba i3+ ma uczyć się nawyków domowników i wykorzystywać zebrane informacje m.in. do tworzenia spersonalizowanych harmonogramów sprzątania.

Nowe modele odkurzaczy trafiły już do Polskich sklepów. Za model iRobot Roomba i3 z klasyczną stacją dokującą przyjdzie nam zapłacić 2199 zł. iRobot Roomba i3+ ze stacją Clean Base to natomiast wydatek rzędu 3199 zł.

Zobacz: iRobot wprowadza nową aplikację iRobot Home i system domowej inteligencji iRobot Genius
Zobacz: Odkurzacz i mop na kółkach: Test Roborock S5 Max

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: iRobot

Źródło tekstu: iRobot

Przewiń w dół do następnego wpisu