DAJ CYNK

Dragon Breath - klawiatura gamingowa pojawi się w Biedronce

Dodane przez: HTur

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 12974

Dragon Breath

Już w przyszły poniedziałek, 7 grudnia, w sklepach sieci Biedronka będzie można nabyć w przystępnej cenie klawiaturę gamingową Dragon Breath. Ile kosztuje i co potrafi?

Klawiatura Dragon Breath to produkt nowej marki - w jej planach znajdują się urządzenia gamingowe dla zawodowców oraz początkujących. Omawiany model ma 112 semimechanicznych klawiszy z żywotnością 10 mln naciśnięć każdy. Ponadto 19 z nich ma funkcję antighostingu, czyli blokowania rejestrowania dodatkowych, widmowych klawiszy w momencie naciśnięcia na klawiaturze kilku przycisków jednocześnie. Warto wspomnieć również o 4 trybach podświetlenia, które są regulowane osobnym przyciskiem, co ma nie tylko uatrakcyjniać korzystanie z klawiatury, lecz także służyć jako dodatkowe oświetlenie biurka. Klawiatura ma wbudowaną, ergonomiczną podkładka pod nadgarstki, co zapewni odpoczynek dłoniom podczas dłuższych sesji.

Dragon Breath to model przewodowy - kabel ma 150 cm długości i podpinany jest do komputera za pomocą portu USB. Urządzenie przeszło pozytywną weryfikację jakości, funkcjonalności i łatwości obsługi niezależnej instytucji badawczej DEKRA, uzyskując certyfikat. Jego wymiary to 483,6 x 212,5 x 35,6 mm.

Zobacz: Nowa, bezgłośna wersja zestawu klawiatura + mysz Logitech MK295 Silent Wireless Combo

A za ile to wszystko? Klawiatura Dragon Breath będzie dostępna w cenie 79,99 złotych. Znajdzie się w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka w Polsce, ale uwaga - oferowana będzie od 7 do 21 grudnia lub do wyczerpania zapasów. Jeśli zatem powyższy opis zachęca Cię do jej spróbowania - lepiej zrobić to od razu na początku przyszłego tygodnia.

Zobacz: MSI Vigor GK50 Elite - spróbowałem mechanika i jestem uzależniony

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu