DAJ CYNK

Zamiast Eurowizji. HBO Max i jego nowości (14 - 15 maja 2022)

Michał Świech

Telewizja i VoD

HBO Max  eurowizja 2022

Nie chcecie oglądać wciskanej przez wszystkich naokoło Eurowizji? Dobrze się składa, bo mamy dla was najlepsze nowe pozycje w bibliotece HBO Max. Nowy film, nowy serial? TELEPOLIS.PL doradzi.

A może coś klasycznego? Zdecydowanie tym jest lubiany serial Na fali. Życie grupy przyjaciół i ich rodzin zmienia się na zawsze, gdy do zamożnej społeczności mieszkającej w Newport Beach nad oceanem, dołącza osoba z zewnątrz, nastoletni Ryan. Chłopak stara się przystosować do nowego życia

A może miniserial dokumentalny? Karpaty, Dunaj i Morze Czarne dały początek najdzikszemu krajowi w Europie. Źródłem niezwykłej różnorodności tego miejsca są przede wszystkim malownicze pasma górskie, tętniące życiem rzeki i gęste lasy. Podążając za cyklem czterech pór roku, poznamy życie najbardziej charakterystycznych zwierząt Rumunii i historię zadziwiających naturalnych krajobrazów. Rumunia to dość niedoceniany turystycznie kraj. Niesłusznie. Może Dzika Rumunia to zmieni.

Jednym z przyjemniejszych klasycznych filmów jest O Angliku, który wszedł na wzgórze, a zszedł z góry. Przybyli do Walii kartografowie mają za zadanie zmierzyć wysokość pewnej góry. Efekt ich pracy nie zadowala Walijczyków, którzy postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce. Góra była dumą całej okolicy, a teraz jakiś Anglik mówi, że to wzgórze? Dobre sobie!

Czy zemsta jest usprawiedliwiona? Czy powinno się po nią sięgać? W 1945 roku grupa ocalałych Żydów planuje wprowadzić w życie niebezpieczną i śmiałą operację znaną jako „Plan A”. Chcą zatruć wodę w niemieckich wodociągach, żeby zabić w odwecie 6 milionów Niemców. Będą oni musieli odpowiedzieć sobie na to pytanie.

Zobacz: HBO Max: co pojawiło się w tym tygodniu? 8 maja 2022
Zobacz: HBO Max: Jaki film na weekend? 30 kwietnia - 1 maja 2022

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: shutterstock

Źródło tekstu: hbo, wł