DAJ CYNK

Viaplay startuje w CANAL+, zobaczysz transmisje meczów Premier League

Mieszko Zagańczyk

Telewizja i VoD

CANAL+

Viaplay podpisał umowę z CANAL+, dzięki której abonenci oferty tego operatora będą mogli oglądać transmisje meczów Premier League, a później także filmy, seriale i programy z platformy Viaplay.

Viaplay Group udzielił CANAL+ Polska sublicencji na transmisje dwóch czołowych meczów Premier League w każdej kolejce przez trzy następne sezony, czyli 2022/23, 2023/24 i 2024/25. Mecze będą dostępne na kanałach CANAL+ już od sierpnia, wraz z rozpoczęciem kolejnego sezonu rozgrywek Premier League. 

Wszystkie mecze sezonu Premier League składającego się z 38 kolejek, w trakcie których rozgrywanych jest po 10 spotkań, będą transmitowane na żywo na platformie streamingowej Viaplay.

Umowa Viaplay Group i CANAL+ Polska zakłada także dystrybucję treści w modelu direct-to-home (DTH), które umożliwi abonentom platformy satelitarnej CANAL+ dostęp do serwisu streamingowego Viaplay.

Abonenci oferty satelitarnej posiadający pakiet kanałów CANAL+ od jesieni tego roku  otrzymają dostęp do oferty Viaplay obejmującej transmisje wydarzeń sportowych na żywo, produkcje Viaplay Originals, hollywoodzkie filmy i seriale oraz programy dla dzieci. Dalsze szczegóły związane z ofertą zostaną przekazane w najbliższych tygodniach.

Jednocześnie CANAL+ udzielił Viaplay Group sublicencji na transmisję w Polsce na żywo do dwóch spotkań każdej kolejki rozgrywek eWinner I Ligi Żużlowej. Sublicencjonowane mecze żużlowe będą tak jak do tej pory transmitowane równolegle na kanałach i w serwisach CANAL+.

Oprócz współpracy z CANAL+ Polska grupa Viaplay ma również umowy dystrybucyjne zawarte z UPC, Vectrą oraz Play. Platforma streamingowa c jest także dostępna dla polskich widzów poprzez bezpośrednie subskrypcje.

Zobacz: Viaplay za darmo na 3 miesiące. Nowa promocja PLAY NOW TV
Zobacz: Polsat Box: nowa oferta telewizji naziemnej i nowy dekoder DVB-T2 HEVC

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Shutterstock

Źródło tekstu: CANAL+ Polska

Przewiń w dół do następnego wpisu