DAJ CYNK

O co chodzi z muralami? Netflix szaleje z rozmachem

Anna Kopeć

Telewizja i VoD

Bridgertonowie

Spotkaliście w swoim mieście taki mural? Jechaliście oklejonym Bridgertonami tramwajem? A może udało wam się odpocząć na wygodnej kanapie, w oczekiwaniu na autobus? Jeśli nie, to i tak mamy dobrą wiadomość - premiera drugiej części sezonu będzie dostępna dla wszystkich na Netflixie już w tym tygodniu. 

Pojawienie się Bridgertonów na muralach w większych miastach, może oznaczać tylko jedno - serial z największą oglądalnością na Netflixie podbił także Polskę.

Z okazji premiery dlugo wyczekiwanego nowego sezonu, dodatkowo podzielonej na dwie części, Netflix postanowił przenieść tę wspaniałą atmosferę wyższych sfer nie tylko na ekrany naszych telewizorów, ale także na ulice największych miast w Polsce. Ta kampania reklamowa wykorzystuje różnorodną przestrzeń miejską - od murali, przez tramwaje, aż po stylizowane przystanki autobusowe, z wygodnymi kanapami dla podróżnych. 

Warto podkreślić fakt, że przejazdy specjalnymi tramwajami oklejonymi Bridgertonami są chociażby w Poznaniu, bezpłatne. Murale z kolei, aż się proszą o to, aby zrobić sobie na ich tle zdjęcie. W Warszawie, oprócz murali, na Krakowskim Przedmieściu znajdziemy także słupy z kwietnymi kompozycjami, tak aby móc przez chwilę poczuć klimat londyńskich wyższych sfer. 

Prawdziwym fanom z pewnością nie trzeba przypominać daty premiery drugiej części najpopularniejszego serialu "Bridgertonowie". Ale dla tych, którzy lubią zapomnieć bo akurat w ich miejscu zamieszkania nie ma tej szalonej kampanii promocyjnej, podajemy informację - 13 czerwca na Netflixie będzie premiera drugiej części 3. sezonu Bridgertonów. 

Zobacz: "Bridgertonowie 3" na Netflixie. Czy to najlepszy sezon?

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: własne