DAJ CYNK

Apples Never Fall. SkyShowtime pokazuje kadry

Patryk Łobaza (BlackPrism)

Telewizja i VoD

Serwis SkyShowtime zaprezentował pierwsze zdjęcia z serialu Apples Never Fall, który w 2024 roku będzie można zobaczyć wyłącznie na tej platformie. Wkrótce zostanie ujawniona data premiery.

Apples Never Fall jest adaptacją powieści Liane Moriarty (Wielkie kłamstewka, Dziewięcioro nieznajomych) opublikowanej w Polsce pod tytułem „Niedaleko pada jabłko”, która znalazła się na szczycie listy bestsellerów „New York Timesa”. Główne role zagrali Annette Bening, Sam Neill, Alison Brie, Jake Lacy, Conor Merrigan-Turner i Essie Randles.

Apples Never Fall w SkyShowtime

Serial oparty jest na bestsellerze „New York Timesa” opublikowanym w Polsce pod tytułem „Niedaleko pada jabłko” autorstwa Liane Moriarty. Jest to historia o pozornie idealnej rodzinie Delaneyów. Byli trenerzy, Stan (Sam Neill) i Joy (Annette Bening), sprzedali swoją renomowaną szkołę tenisa i są gotowi wejść w złotą jesień swojego życia. Z radością oczekują spędzenia czasu z czwórką dorosłych już dzieci (Alison Brie, Jake Lacy, Conor Merrigan -Turner, Essie Randles).

Wszystko jednak zmienia się, kiedy do ich drzwi puka ranna młoda kobieta, wnosząca do ich życia adrenalinę, za którą tak tęsknili. Gdy pewnego dnia Joy niespodziewanie znika, jej dzieci zmuszone są do ponownego przyjrzenia się tzw. idealnemu małżeństwu swoich rodziców – tym razem w obliczu wychodzących na jaw mrocznych rodzinnych sekretów.

Zobacz: Doda. Dream Show - Aquaria Tour już wkrótce w Polsat Box GO
Zobacz: CD Projekt RED szykuje nowy patch do Cyberpunk 2077

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Materiały prasowe

Źródło tekstu: materiały prasowe