DAJ CYNK

Bank Pekao ma nową kartę. Możesz też zgarnąć gotówkę

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Bank Pekao wprowadził nowości dla młodych klientów. Tym razem motywem przewodnim jest… muzyka. W ofercie pojawiła się karta w muzycznym klimacie, jest też opcja wybrania muzycznego tła w aplikacji PeoPay. Na tym jednak nie koniec. Czekają też bilety na koncerty oraz inne muzyczne nagrody.

Bank Pekao ruszył z akcją „Pasja muzyka”, skierowaną do młodych użytkowników banku. Nowi i obecni klienci mogą zamówić kartę do konta z muzycznym motywem oraz wybrać tło muzyczne w aplikacji PeoPay. 

Dodatkowym bonusem dla posiadaczy karty muzycznej jest szansa na zdobycie aż 8000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Zebrane punkty o wartości 100 zł można wymienić na nagrody muzyczne, np.: bilety na koncerty, vouchery do sklepów oraz subskrypcje do platform streamingowych, słuchawki lub głośniki. 

Personalizacja karty, aplikacji oraz bonusy to nie wszystkie niespodzianki oferowane przez Pekao. Punktem kulminacyjnym obecnej promocji jest koncert „Jimek & Goście historia polskiego hip-hopu II. Symfoniczny rap na Śląskim”

Wydarzenie odbędzie się 16 września na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Bank Pekao jest jego Partnerem Strategicznym. Na scenie wystąpią popularni artyści hip-hopowi, a oprawę muzyczną zapewni Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach.

Promocja już ruszyła i potrwa do 21 stycznia 2024 r. 

Wszystkie osoby, które nie ukończyły 26. roku życia, korzystają z konta w Pekao bez opłat za prowadzenie ani za obsługę karty. Mogą też wypłacać pieniądze ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą za 0 zł. Wybór karty z niestandardowym wizerunkiem również jest darmowy.

Otwarcie konta w Banku Pekao łączy się z kolejnymi promocjami i nagrodami. Biorąc udział w IX edycji „Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę” klient może otrzymać do 200 zł premii. Wystarczy otworzyć Konto Przekorzystne na selfie i spełnić pozostałe proste warunki, tzn. mieć ukończone 18 lat, być obywatelem Polski i wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych w ciągu trzech kolejnych miesięcy.

Zobacz: Bank Pekao wprowadził przydatną zmianę w Pekao24 i PeoPay
Zobacz: Bank Pekao sypie nagrodami za 880 tys. złotych. Wystarczy płacić kartą

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Shutterstock, Bank Pekao

Źródło tekstu: Bank Pekao