DAJ CYNK

Biedronka wypłaci klientom pieniądze. Ujawniono szczegóły

Patryk Łobaza (BlackPrism)

Płatności bezgotówkowe

Biedronka odda pieniądze klientom. Ujawniono szczegóły

Właściciel Biendronki poinformował o nowej ofercie, która pojawiła się w sklepach sieci. Od teraz klienci będą mogli przy kasie wypłacić gotówkę.

Już od dziś (20 marca) w większości sklepów Biedronka pojawiła się nowa funkcja. Chodzi tu o cashback, lecz nieco inny niż jesteśmy do tego przyzwyczajeni. W Polsce określenie to jest używane częściej w przypadku programów lojalnościowych, w których przy dokonywaniu płatności, część wydanych środków wraca do nas w formie pieniędzy lub punktów. Biedronka wprowadza cashback w globalnej tego zwrotu definicji.

Płać i wypłacaj w Biedronce

Biedronka poinformowała o nowej usłudze, z której już dziś mogą skorzystać klienci większości sklepów tej sieci. Mowa tu o formie cashbacku, która w Polsce bardziej znana jest jako "płać kartą i wypłacaj". Polega to na tym, że po zrobieniu zakupów kartą możemy od razu wypłacić gotówkę. Są jednak pewne ograniczenia. Najważniejszym jest to, że żeby wypłacić pieniądze, koniecznie jest kupno czegoś o wartości minimum 1 zł. 

Ponadto, nie można wypłacić na raz więcej niż 300 ani mniej niż 50 złotych. Nie można poprosić o nierówną kwotę, gdyż wypłaty dokonywane mogą być jedynie wielokrotnością liczby 50. Biedronka nie będzie pobierać żadnej prowizji za operację, lecz mogą one być pobierane przez banki. Nowa usługa jest skierowana wyłącznie do klientów Biedronki posiadających kartę Mastercard.

Zobacz: Rząd PiS rekordzistą. Mamy najwyższe kary w całej Unii
Zobacz: Nest Bank z ważną nowością. Przelewy pójdą ekspresowo

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis (Lech Okoń)

Źródło tekstu: Biedronka