DAJ CYNK

Test alkomatów AlcoSense [KONKURS]

16.06.2018

Dodane przez: orson_dzi (Arkadiusz Dziermański)

Kategoria: Testy sprzętu

Interakcje: 13217

Kontynuujemy naszą przygodę z alkomatami AlcoSense, firmy założonej przez brytyjskiego kierowcę rajdowego Huntera Abbotta. Tym razem przekonacie się jak alkomaty działają i czy faktycznie dokładność pomiarów jest tak wysoka. Dodatkowo możecie stać się posiadaczem jednego z nich, bo do rozdania mamy aż sześć alkomatów!Kontynuujemy naszą przygodę z alkomatami AlcoSense, firmy założonej przez brytyjskiego kierowcę rajdowego Huntera Abbotta. Tym razem przekonacie się jak alkomaty działają i czy faktycznie dokładność pomiarów jest tak wysoka. Dodatkowo możecie stać się posiadaczem jednego z nich, bo do rozdania mamy aż sześć alkomatów!

Zestawy i specyfikacjaAlkomaty AlcoSense są wyposażone w sensory elektrochemiczne, takie same jakie znajdziemy w profesjonalnych alkomatach policyjnych. Oprócz typu sensora ważny jest też jego rozmiar. Te stosowane w urządzeniach Policji mają powierzchnię 200 mm kwadratowych. Taki też znajdziemy w najdroższym modelu Ultra. W tańszym wariancie pro sensor ma powierzchnię 121 mm kwadratowych, a w najtańszym Excelu mamy 64 mm kw. Warto również zaznaczyć, że każdy z alkomatów posiada certyfikat ISO 13485, dzięki czemu są traktowane one jak urządzenia medyczne. Tego nie spotkamy w tanich alkomatach.

Więcej na temat technicznych aspektów alkomatów AlsoSense znajdziecie w poniższym artykule.

Zobacz: Arkana AlcoSense'u z Hunterem AbbottemUrządzenia różnią się miedzy sobą nie tylko rozmiarem sensorów. Należy tutaj wymienić:

  • pamięć pomiarów - do 24 w modelu Excel, do 128 z godziną i datą w modelach Pro i Ultra,
  • dokładność odczytu - do dwóch miejsc po przecinku w modelu Excel, do trzech miejsc w Pro i Ultra,
  • BlowCoach - asystent przy wykonywaniu pomiaru, dostępny w modelu Pro i Ultra,
  • przybliżony czas trzeźwienia - podawany tylko w modelu Pro i Ultra,
  • jednostki miary - promile i miligramy na litr w modelu Excel, w modelach Pro i Ultra dodatkowo w procentach alkoholu we krwi oraz mikrogramy na 100 ml,
  • zestaw - 5 ustników i kabel USB w modelu Excel i Pro, w modelu Ultra dostajemy 100 ustników oraz etui do alkomatu.Cena, to odpowiednio:
  • 549,99 zł - AlcoSense Excel,
  • 799,99 zł - AlcoSense Pro,
  • 999,99 zł - AlcoSense Ultra.

KonkursDzięki uprzejmości firmy AlcoSense, Czytelnicy TELEPOLIS.PL mogą stać się posiadaczami aż sześciu nowych alkomatów brytyjskiego producenta. Do wygrania są trzy modele Pro i trzy modele Excel.

Co zrobić aby wygrać?
1. Zaloguj się do serwisu TELEPOLIS.PL
2. Napisz w komentarzu dlaczego warto postawić na AlcoSense.


Liczymy na Waszą kreatywność, poczucie humoru, ale i kulturę - w końcu alkomat to nie tyle zabawka, co narzędzie pozwalające zadbać o bezpieczeństwo nasze i osób nam bliskich. Każdemu uczestnikowi konkursu przysługuje jedno zgłoszenie. Na Wasze propozycje czekamy do końca czerwca, a już 1 lipca ogłosimy zwycięzców i ruszy wysyłka nagród. Życzymy dobrej zabawy!

Potrzebujesz alkomatu już teraz?Dla Czytelników TELEPOLIS.PL, którzy potrzebują alkomatu jak najszybciej, a także dla osób zainteresowanych najbardziej rozbudowanym modelem Ultra, przygotowaliśmy również 10% rabat na zakup urządzenia na stronie www.alcosense.pl.

Aby otrzymać specjalny kod, wystarczy o to poprosić w komentarzu, nie później niż do 7 lipca. Kod rabatowy prześlemy na adres e-mail użyty do rejestracji konta na TELEPOLIS.PL.

Komentarze
Zaloguj się