DAJ CYNK

W Gadu Air ceny brutto bez zmian

04.01.2011

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3969

Ważne 0

0

Gadu Air wzięło na siebie podwyżkę podatku VAT. Od nowego roku ceny nie uległy zmianie.

Gadu Air wzięło na siebie podwyżkę podatku VAT. Od nowego roku ceny nie uległy zmianie.

Operator obniżył ceny netto aby pozostawić ceny brutto na tym samym poziomie. Podwyższono jedynie opłaty za usługi premium.

Źródło tekstu: Gadu Air

Komentarze
Zaloguj się
77. ~v
0

2011-01-12 20:52:09

powinni wprowadzic promocje podwojne doładowanie tak,tak jak w erze

Odpowiedz

70. Fotelo$$a
0

2011-01-11 15:48:31

przed chwila dzwonilem do perfekta i klapa znowu, nikt nie chce/nie potrafi pomóc i nawet nie wiadomo o co chodzi,ale tym razem podobnie jak w boku ga takze winili administracje tutejszą

Odpowiedz

69. Fotelo$$a
0

2011-01-10 23:22:26

Cóż może trzeba interweniować u www.net.perfekt.pl ?

Odpowiedz

68. Fotelo$$a
-2

2011-01-10 23:19:24

Nic nie będzie z tego komentowania, BOK twierdzi że to wina telepolis a Witek pisał że nic nie było blokowane.

Odpowiedz

67. toms
0

2011-01-10 22:46:17

Nie pieprz, proszę. APN : gad-gadu.pl ; nr dostępowy : *99***1# . Oba simy były umieszczone w E156G i miały ważne połączenia wychodzące, oraz dodatni stan konta. Z jednej w ogóle nie dało się połączyć z internetem, pomimo identycznych ustawień. Druga działała prawidłowo. Co jeszcze mi powiesz miłego?

Odpowiedz

0

2011-01-10 20:00:53

Ad.65 walczyłeś o włączenie? Pewnie nie potrafiłeś skonfigurować punktów dostępu.Ech.

Odpowiedz

65. toms
0

2011-01-10 19:49:20

Walczyłem z GA w zeszłym roku ponad 3 miesiące o włączenie transmisji danych, bo w ogóle nie można było korzystać z netu na jednej z kart. Specjalnie odpaliłem drugą, żeby wyeliminować mój błąd ( złą konfigurację ). W końcu włączyli transmisję po 4 miesiącach. Dlatego nie liczę na szybką, czy wręcz jakąkolwiek ich reakcję. Prędzej @64 znów zmieni nicka. ;-)

Odpowiedz

1

2011-01-10 19:15:08

No właśnie, GA nic sobie z tego nie robi. Gadu, my chcemy umieszczać komentarze na telepolis z internetu w GA!

Odpowiedz

63. ~Szumi
0

2011-01-10 18:14:45

Sorry pomyłka, to nie GA. Komentarze przez GaduAIR nie działają niezależnie od przeglądarki.

Odpowiedz

62. ~Szumi
0

2011-01-10 17:58:12

Test GA Nokia browser

Odpowiedz

61. ~
0

2011-01-07 22:23:56

Przez operę mini czy operę z opcją turbo też sie nie da napisac komentarza i wywala ?

Odpowiedz

60. ~
0

2011-01-07 21:48:56

Nie po mam porobione dziesiątki zakładek by będąc poza domem się modlić żeby strony weszły jak właśnie tego potrzebuje na szybko.

Odpowiedz

59. ~
0

2011-01-07 21:43:48

58 gaduair jest NAJLEPSZY i wiem to ale dziś znowu na allegro (czyli u ich właścicieli!) miałem problemy a na telepolis gdzie mają od groma klientów nadal nie można wysyłać komentarzy. A teraz mam w reku play na roamingu i sama szybkość jest lepsza i nawet mnie widzisz. Rozważe czy za kase z konta GA nie powysłać smsy premium na WOSP i ich olać jak oni mnie. Do playa sam do siebie nie będę zadzwonić by zebrac minuty bo za każde wydane 1,16zł dadzą 2 minuty za które płacę w play 18gr.

Odpowiedz

-1

2011-01-07 21:24:57

Ad.57 wg mnie GaduAir ma bardzo dobrą jakość i ofertę zarówno rozmów jak i internetu. Doładowując co miesiąc za 18,50zł od Gadu Dilera na allegro co daje na konto 30zł , przy uruchomionej promocji Wszechdostępni (19gr/min. do wszystkich poza Play oraz 2gr/sms), realny koszt minuty spada do 11-12 groszy do W3. Kurcze, do czego to doszło, w TP SA minuta na stacjonarne to 12gr a tu bez abonamentu minuta też 12gr i to do wszystkich sieci poza Play. Do Play realnie 18gr/min.Normalnie powinni tego zabronić bo Tepsa z torbami pójdzie;) hehe.

Odpowiedz

57. ~
0

2011-01-07 21:01:36

Na razie odradzam ci gaduair z wyżej omawianych powodów ale działa na plusie jeśli pytasz. Play ma bardzo słaby roaming głosowy ale internet naprawdę chodzi świetnie. W gaduair odwrotnie, głos dobry a internet coraz gorszy się robi.

Odpowiedz