DAJ CYNK

Vertu Constellation Quest z Symbianem

19.10.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2

Ważne 1

0

Ekskluzywny smartfon Nokii - Vertu Constellation Quest, otrzymał certyfikat FCC i już niebawem trafi na rynek. Urządzenie stylistycznie nawiązuje do Nokii E72, jednak cena nowego Vertu pozwala z łatwością odróżnić od siebie oba urządzenia.

Ekskluzywny smartfon Nokii - Vertu Constellation Quest, otrzymał certyfikat FCC i już niebawem trafi na rynek. Urządzenie stylistycznie nawiązuje do Nokii E72, jednak cena nowego Vertu pozwala z łatwością odróżnić od siebie oba urządzenia.Nowe Vertu pracuje pod kontrolą Symbiana S60 trzeciej edycji, z nieco odświeżonym interfejsem względem tego w Nokii E72. Nie zabrakło łączności WiFi i HSDPA, aparatu fotograficznego z podwójną diodową lampą i funkcją nagrywania wideo, gniazda JACK 3,5 mm i GPS-u (z pakietem Ovi Maps), w zestawie jest też "gratis" karta microSDHC o pojemności 32 GB.

W zależności od użytych do produkcji obudowy materiałów Vertu Constellation Quest kosztować ma od około 26.613 zł do około 78.240 zł (bez podatku). Dużo? I tak mniej niż za ostatnio zaprezentowane ekskluzywne iPhone'y 4 wycenione na 8 mln dolarów (prawie 23 mln zł).

Źródło tekstu: unwiredview, wł

Komentarze
Zaloguj się