DAJ CYNK

UPC przejmuje Telco Lublin

19.05.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6761

Ważne 0

3

UPC przejęło spółkę Telco Lublin, lokalnego operatora telekomunikacyjnego dostarczającego internet, telefon oraz telewizję.

UPC przejęło spółkę Telco Lublin, lokalnego operatora telekomunikacyjnego dostarczającego internet, telefon oraz telewizję.

Telco Lublin ma swoim zasięgu ponad 53 tys. gospodarstw domowych, na rzecz swoich klientów świadczy ponad 16 tys. usług (RGU). Został wydzielony wcześniej ze spółki o nazwie NPlay, która oprócz telekomunikacyjnych, świadczył też usługi w innych branżach.

Źródło tekstu: UPC

Komentarze
Zaloguj się
43. ~gość
0

2015-08-30 18:50:23

Straszą. Mnie tak straszą od 8 miesięcy. Ja się uparcie nie zgadzam na przejście na ich kabel i mówię, żeby mi wypowiedzieli umowę, jeśli nie będą mi świadczyć usługi. Do tej pory tego nie zrobili. Też mam umowę na czas nieokreślony jeszcze po nplay.

Odpowiedz

42. ~pawello3
0

2015-08-26 23:10:09

Z Telco miałem umowę na czas nieokreślony, teraz dzwonią do mnie niby konsultanci (z nr komórkowego) i twierdzą, że muszę teraz podpisać nowa umowę z UPC bo inaczej mnie odetną. Nie uśmiecha mi się podpisywać nowej umowy bo wyjdzie drożej. Czy tylko straszą czy będą odcinać czas pokaże.

Odpowiedz

41. ~fox
0

2015-06-09 22:57:29

aktualna oferta UPC rodem z PRL , JAK CHCESZ INTERNET 60 MB obowiązkowo w zestawie telefon stacjonarny , to jakaś kpina ta sprzedaz wiązana , nie polecam naciągaczy z UPC

Odpowiedz

40. ~XXX
0

2015-05-28 17:15:26

Teraz dzwonią konsultanci UPC do abonentów Telco i straszą odcięciem łącza od 30 czerwca, jeśli nie przejdzie się na kabel UPC. Powiedziałam, żeby wypowiedzeli mi umowę (mam na czas nieokreślony) i konsultant zakończył rozmowę. Było to już ze 3 tygodnie temu i wypowiedzenia z ich strony brak, więc, jak zwykle ściemniają, bo chcą wszystkich przenieść na kabel UPC, a ludzie bronią się nogami i rękami. Mam w nosie ich "świetne" modemoroutery. Nie wyrażam zgody na przejście i tyle. Co będzie dalej, czas pokaże.

Odpowiedz

39. ~jo_gurt
0

2015-04-21 13:37:09

Niestety smutna prawda.Po zmianie (przymusowej) 15/5 -> 30/3 skoczyły pingi dwukrotnie (nawet na ich własnym śmiesznym speedteście!). Uploadu czuję mniej, download powyżej 10Mbps to w sumie wszystko jedno.Na Czubach (okolice Tesco) brak alternatyw. Niby są blisko, np. Nette, ale jednak nie sięgają mojego bloku.

Odpowiedz

38. ~lester
0

2015-03-18 00:21:56

No i załatwili mnie. Na modemie kablowym UPC 60/6 Mb/s tylko test prędkości działa jak w umowie (speedtest). Ściąganie dużych plików, oglądanie YT i co najgorsze dla mnie - pingi do gier MMO są dużo gorsze niż po LANie Telco z limitem do Internetu 30 Mb/s. Jak zwykle krok do tyłu nazywany przez marketingowców postępem. Nie polecam - brońcie się jak tylko potraficie. Ja poległem - nie chcą mi oddać LANu.

Odpowiedz

37. ~kimi
0

2015-02-13 20:37:00

upc najwieksze mozliwe dziadostwo w branzy maja w *** klientow od kilku lat wszystkim ktorzy moga doradzam "wyjscie/'' z upc

Odpowiedz

34. ~ala
0

2014-11-17 21:03:21

Kończy mi się umowa i nie chcę podpisać jej z UPC, od której uciekłam 6 lat temu i nie uśmiecha mi się wracać. Z Nplay byłam zadowolona. Mam nadzieję, że Enterpol założy sieć w moim bloku.

Odpowiedz

33. ~ja czechów
0

2014-10-06 20:49:51

Uprawnia. Nie mam zamiaru przesiadać się z nplay na dziadowskie UPC próbuje załatwić na Czechowie firmę Enterpol zamiast nplay a pseudo modernizacje na upc mam w *** i pogoniłem instalatora

Odpowiedz

32. ~widmo
0

2014-08-29 18:40:52

Przymusowa zmiana instalacji ze "skrętki" na "koncentryk" czy uprawnia mnie do rozwiązania umowy bez kary?

Odpowiedz

31. ~shadow
0

2014-06-08 08:54:43

ehhh odkad telco przeszlo do upc to masakra jakas przez ostatnie 14 h nie mam internetu - nie zdarzylo sie to w nplay przez 7 lat ;/ chyba trzeba poszukac jakiegos lte

Odpowiedz

30. ~
0

2014-05-22 22:49:26

@29 - a od kiedy płącze kilku krzykaczy na FB o czymkolwiek znaczą? Teraz zginą w tłumie narzekających na UPC :-).

Odpowiedz

29. ~ASGAG
0

2014-05-22 22:39:32

PRZECIEZ W TEJ CHWILI TELCO TO NAJWIEKSZE *** W LUBLINIE. WYSTARCZY ZAJRZEC NA ICH PROFIL NA FB

Odpowiedz

28. ~Lublinczuby
0

2014-05-21 22:29:40

W Nplay jestem od 8 lat. Ani jednej awarii i przerwy w dostawie internetu. Bardzo miła obsługa na Nałeczowskiej. Ceny bardzo atrakcyjne, różne warianty, każdy mógł wybrać ocś dla siebie a nie tak jak w UPC. Przed Nplay byłem w UPC i zrezygnowałem z ich usług ze względu na ceny , przeglądając ich aktualną ofertę widze że nic się nie zmieniło w tej kwestii. Nie mam zamiaru od nich brać dalej internetu czy innej usługi. Mam nadzieję że powstanie w Lublinie znowu nowa prywatna sieć to się do niej przepisze.

Odpowiedz