DAJ CYNK

Tomasz Szopa nowym prezesem Netii

03.12.2015

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3751

Ważne 2

1

Rada nadzorcza Netii powołała Tomasza Szopę na stanowisko prezesa zarządu spółki. Decyzja wchodzi w życie z dniem 3. grudnia.

Rada nadzorcza Netii powołała Tomasza Szopę na stanowisko prezesa zarządu spółki. Decyzja wchodzi w życie z dniem 3. grudnia.

Tomasz Szopa ma lat 46. Dołączył do spółki w lutym 2014 r., a od 1 kwietnia 2015 r. pełnił funkcję członka zarządu spółki ds. obszaru B2C.

Nowy prezes jest absolwentem Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego. Ukończył także studia podyplomowe w zakresie finansów dla kadry zarządzającej na Uniwersytecie Śląskim.
W latach 2010-2012 pełnił funkcję dyrektora rynku B2C i SOHO i klientów indywidualnych w PTK Centertel dla całej Grupy Telekomunikacji Polskiej. Wcześniej, w latach 2001-2005 pracował w PTK Centertel jako dyrektor biura ds. salonów własnych i franczyzowanych i biura rozwoju strategii sprzedaży. W latach 2005-2006 był dyrektorem ds. zarządzania kanałami B2B-SOHO i rynku klientów indywidualnych w Telekomunikacji Polskiej. Bezpośrednio przed rozpoczęciem współpracy z Netią pełnił funkcję członka zarządu w spółce Hoven, dostawcy kompleksowych rozwiązań z zakresu techniki solarnej i odnawialnych źródeł energii.

Źródło tekstu: Netia

Komentarze
Zaloguj się
19. ~-+
0

2015-12-08 16:33:08

Świetny Manager na właściwym stanowisku! 3mam kciuki Tomek, choć i bez tego wiem, że zrobisz KOSMOS!Gratuluję Radzie Nadzorczej decyzji - lepszej nie mogliście podjąć!

Odpowiedz

18. ~B2b
0

2015-12-05 21:26:19

Pierwszy raz w historii tej firmy Prezes jest wybrany z wewnątrz- szkoda, ze tak późno bo wielu świetnych kandydatów odeszło do innych firm. Gratulacje dla Pana Tomasza. Trzeba teraz szybko pozbyć sie B2B, bo ta cześć ciągnie ta firmę w przepaść. Już wszyscy chyba wysłali CV do Tmobile lub do play - szczury uciekają a te słabsze utoną pod skrzydłami czarnego pana.

Odpowiedz

17. ~MW
0

2015-12-05 09:11:49

Gratulacje Tomku! Duże wyzwanie, ale z pewnością dasz radę!

Odpowiedz

16. ~lalas
0

2015-12-05 00:03:22

@Judasz, Dialog dalej jest w Elblągu :) a czy skazana na sprzedaż..moim zdaniem raczej nie..nie dawno kupili TK Telekom i być może w przyszłości kupią jaką mniejszą kablówkę, nie można patrzeć na tego operatora tylko i wyłącznie pod kątem uzytkowników prywatnych/indywidualnych. Netia obsługuje kupę klientów biznesowych i to takich poważnych i dzierżawi ciemne włókna bądź kanały cyfrowe innym operatorom w PL :)No i ma jeszcze kawałek sieci dawnego Crowleya.

Odpowiedz

15. judasz
0

2015-12-04 19:55:58

@7 jedrek, @10 Lalas: Dialog był także w Elblągu i doskonale sobie radził. Usługi na baaaardzo wysokim poziomie jak na tamte czasy i nie drogo.Wydaje mi się, że Netia to taka troszkę sztuczna firma, która powstała by zamaskować monopol dawnej TPsy. Od dłuższego czasu źle zarządzana jest skazana kiedyś na sprzedaż jakiejś kablówce.

Odpowiedz

14. ~
0

2015-12-04 17:57:16

@13 on został powołany właśnie po to żeby wziąć odprawę gdy go później wywalą

Odpowiedz

13. ~
0

2015-12-04 15:26:52

Drodzy hejterzy skoro twierdzicie ze bedzie taki zly to podajcie jakis powod :) chyba ze zazdroscicie ze jego miesieczna wyplata bedzie rowna waszej rocznej :)

Odpowiedz

12. ~
0

2015-12-04 14:45:41

Netia to niezła "szopka"...

Odpowiedz

11. ~JazonX
0

2015-12-04 12:42:56

Po owocach go poznacie ..... korprludki z Netii. Zobaczymy jak długo hasło powstałe onegdaj za czasów małego prezesa " Netia ... disconnect people " będzie aktualne.

Odpowiedz

10. ~Lalas
0

2015-12-04 03:08:08

@7 taki Dialog dalej jest i świadczy usługi w Legnicy, tyle że pod brandem Netii już

Odpowiedz

9. ~Jasnowidz
-1

2015-12-04 00:56:31

Gratulacje Tomek!!!Świetny Lider objął stery Netii - tylko pozazdrościć TAK wspaniałego Szefa!Z przyjemnością będę śledzić zmiany w tej firmie!

Odpowiedz

8. ~er
-2

2015-12-03 23:39:26

@7 Dziwne jest to ze mówisz o czymś o czym w zasadzie nie masz pojęcia. Dla ciebie wszystko jest takie proste.

Odpowiedz

7. jedrek
2

2015-12-03 23:13:39

@5 Netia to taki klon orange. U obu jeden wielki bajzel, usługi świadczone na papierze i w reklamie tv.Był kiedyś taki Dialog, on nie miał problemu świadczyć swoich usług na swoim okablowaniu w niewielkiej Legnicy. Dziwne? A ci duzi gracze nawet nie są w stanie dostarczyć okablowania żeby wszystkie bloki na dużym osiedlu podpiąć do tego co w tv pokazują, że ponoć oferują.

Odpowiedz

6. ~Wizja_iluzja
0

2015-12-03 22:33:31

Widać orkiestra na Titanicu jeszcze gra. Brakuje Radosława do tanga aby stworzyć zgrana parę.

Odpowiedz

5. ~Mac
3

2015-12-03 20:50:34

W Toruniu przy moim ogrodzeniu stoi puszka/słupek Netii. Mam u nich usługi swiadczone po łaczach Orange. Pytam sie ich czy można by puścić po ich kablu. Mówią ze budunek jest niepodłączony. Ja mówię ze puszka stoi przy płocie, oni ze w systemie tego nie widac i ze nie można. Dziwna jest ta Netia.

Odpowiedz