DAJ CYNK

Test telefonu Nokia E7

20.05.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6620

Ważne 0

0

W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Nokia E7.

W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Nokia E7.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
12. ~gigi
0

2011-06-14 12:03:42

Bardzo fajny telefon, klawiatura perfekt, do dotyku się przyzwyczajam.

Odpowiedz

11. ~sgs2
0

2011-05-23 18:47:48

10: przecierz pisze ze glupota jest inwestowac kase w telefon... i do tego jeszcze samsung tak ja zrobil to 3... nie zgadzasz sie z tym 10 ? naprawde inwestujesz swoje pieniadzwe w telefon samsunga i liczysz na zysk ;) o kurcze ;)

Odpowiedz

10. ~zan
0

2011-05-23 10:37:45

@9 prosze cie. nokia n8 juz od 900 zl. kazdy tel szybko tanieje. moze tylko iphony sie trzymaja dlugo.

Odpowiedz

9. ~sgs2
0

2011-05-23 07:29:56

3: "zainwestowałem w SGS II"... zainwestuj w ziemie, nie stracisz. Kupujac samsunga w kilka dni tracisz 30% wartości jak chcesz go sprzedać...

Odpowiedz

8. ~marcin
0

2011-05-22 11:40:31

tak,tak,dzieci wola zabawki!!!

Odpowiedz

7. ~
0

2011-05-21 09:53:53

Nie ma to jak klasyka. Żaden inny nie zastąpi mojej Noki e66 |D

Odpowiedz

6. ~Octopus
1

2011-05-21 07:34:52

Nie mam pojęcie dlaczego się czepiacie.. on daje sporo satysfakcji z użytkowania .. trzeba tylko cofnąć się w czasie o rok :))

Odpowiedz

5. ~Tomek
0

2011-05-21 06:16:10

Nokia e7 genialna? Proszę Cię, nie żartuj sobie... Mnie wystarczyło samo jego uruchomienie i fakt, jak szybko reagował na moje komendy... dosłownie, miałem go 30 minut. Tak wolnego telefonu dawno nie miałem w ręku. HTC Wildfire, który kosztuje znacznie mniej, wydawał się być o wiele bardziej żwawy niż ta nokia.

Odpowiedz

4. ~
-1

2011-05-21 03:41:29

@3 Samsung Ci płaci za te komentarze 2zł? Chyba nie miałeś tego telefonu w ręku, bo ja nie znam innego aparatu na rynku o podobnej specyfikacji i właściwościach. Telefon jest genialny, ale nie dla dzieci :)

Odpowiedz

3. ~marek
2

2011-05-20 21:32:48

Nokia się wypaliła. Miałem E7 kilka dni sprzedałem w mig to dziadostwo i zainwestowałem w SGS II. Dopiero teraz jestem w pełni uradowany :)

Odpowiedz