DAJ CYNK

Test telefonu Nokia C3

29.01.2011

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 9174

Ważne 0

0

W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Nokia C3.

W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Nokia C3.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
14. ~
0

2011-04-16 12:42:29

mam ten telefom od prawie roku i nic fajna klawiatóra bateria trzyma tydzien tylko aen aparat do takiego telefonu!?!?!?! uwazam ze jest za mały 5 mp to juz cos a 2 mp to mysle ze mni ejeszcze troche trafi!!!!!!!!!!!!!!! polecom bardzo wytrzymały mimo tego ze tyle razy mi spadł to sie trzyma

Odpowiedz

13. ~Delorn
0

2011-02-05 23:16:24

@12 Chłopie, ściągasz pdf reader i nie ma problemu, mam ten telefon i jest wszystko fajnie. Pdf czyta bez problemu.

Odpowiedz

12. ~elmo
0

2011-01-31 16:27:01

trochę tego nie rozumiem. Telefon, który pozwala odtwarzać filmy, nagrywać je też, który umożliwia surfowanie po necie, a nie ma głupiej przeglądarki dokumentów. Żeby choć miał pdf reader jakiś. Dno!

Odpowiedz

11. ~tadeo
0

2011-01-31 14:06:06

zgadza się. Ale mi osobiście jakoś C3 nie przypadła do gustu. Gdybym miał teraz wybierać nowy telefon, zdecydowałabym bym się raczej na np. Nokie N8. Przykładowo którą, Era,Play, czy też Orange w planach optymalnych oferuje.

Odpowiedz

10. ~
0

2011-01-31 09:08:01

Do przeglądania stron internetowych w zupełności wystarczy . Bateria trzyma długo . Dobry zasięg .

Odpowiedz

9. ~
0

2011-01-30 14:31:48

~cookie po czym to stwierdziłeś? symbian to nazwa systemu tak jak android tylko że ten ostatni jest na linuxie, co nie oznacza, że nie jest możliwa przesiadka w przypadku nokii i symbiana, kwestia zgodności softu jest do przejścia.

Odpowiedz

8. ~@7
0

2011-01-30 14:30:58

moze i Meego mocno odstaje, ale Symbian jest tylko troszke lepszy od Androida. I to glownie w modelach mniej zaawansowanych. Powiedzialbym, ze Nokia nie odstaje, tylko Symbian ma inne zastosowanie (wynikajace z innego zaprojektowania systemu). To, ze Symbian jest technicznie nowoczesniejszy nie bralbym pod uwage, bo jednak liczy sie konkretne zastosowanie. Tabletu na Symbianie nie warto robic, tak samo jak malego, prostego z duza bateria telefonu na androidzie.

Odpowiedz

7. ~cookie
0

2011-01-30 01:27:24

hah, kolege poniosło. przyznać musicie że ostatnie ''perełki'' z pod znaku Nokia mooocno odstają od konkurencji. Wiem, że ta marka ma mnóstwo fanatycznych zwolenników. Szczególnie wy nie zapominajcie o tym że Nokia szuka innych rozwiązań, powoli odchodzi od symbiana.

Odpowiedz

6. ~neliFu
0

2011-01-29 23:52:40

@4: sam jesteś bublem :) Ten model NIE MA symbiana a zwykły system S40. To telefon, a nie smartfon.

Odpowiedz

5. ~iND
0

2011-01-29 23:40:59

4. ~, nie mam telefonu z androidem. :) Jestem po prostu niezadowolony z tych bubli co ostatnio Nokia wypuszcza.

Odpowiedz

4. ~
0

2011-01-29 22:40:28

@3 kupił telefon z ludowym Androidem i wszystkie niedoskonałości i źal wyładowywuje co zrobił na Nokia z Symbianem

Odpowiedz

3. ~iND
-1

2011-01-29 21:34:53

Kolejny badziew z martwym już symbianem. Jeśli Nokia dalej będzie produkować telefony z symbianem to źle skończy. Ten ich ostatni twór N8 nie jest wart funta kłaków.

Odpowiedz