DAJ CYNK

SMS-y za 1 grosz w Tak Tak Hot

20.11.2009

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 12343

Ważne 0

0

Użytkownicy taryfy Tak Tak Hot mogą już korzystać z promocyjnego pakietu SMS-ów i MMS-ów wewnątrz sieci Era. W ramach pakietu opłata za pojedynczą wiadomość SMS to 1 grosz.

Użytkownicy taryfy Tak Tak Hot mogą już korzystać z promocyjnego pakietu SMS-ów i MMS-ów wewnątrz sieci Era. W ramach pakietu opłata za pojedynczą wiadomość SMS to 1 grosz.

Pakiet SMS-y i MMS-y za Grosze można aktywować wysyłając Ekspresowy kod *123*1*1# dzwoniąc pod numer *9602, poprzez ekspresowe menu *100# oraz w serwisie internetowym na stronie www.itaktak.pl. W ramach pakietu klient otrzymuje 600 wiadomości SMS wymiennych na 100 wiadomości MMS, do wykorzystania w sieci Era.

Po złożeniu zlecenia pakiet jest udostępniony użytkownikowi, a wskazana kwota automatycznie pobierana z jego konta (6 zł). Jednorazowo można korzystać z jednego pakietu, który jest ważny przez 30 kolejnych dni od chwili dodania go do konta.

Pakiety SMS-y i MMS-y za Grosze dostępne są również we wszystkich innych taryfach Tak Taka (Nowy Tak Tak, Taryfa Happy) oraz w ofercie Tak Tak Fon.

Źródło tekstu: Era, wł

Komentarze
Zaloguj się
188. ~ewe
0

2012-08-23 11:54:55

nienormalni są! wszuystko co dobre w Erze było zniknęło...maniana sie robi w t-mobile

Odpowiedz

187. pablo_79
0

2009-11-30 17:40:36

@185, w TT jest chyba najbardziej darmowy numer: zamiawiasz przez stronę ery darmowy duostarter z dwoma numerami, między którymi można wykonywać darmowe połączenia. Żeby dzwonić za darmo, trzeba mieć taryfę Nowy Tak Tak, ale jeśli w ramach duostartera przejdzie się na Hot- ciągle można na ten numer z NTT dzwonić za darmo.

Odpowiedz

186. ~ziomal
0

2009-11-29 16:50:18

Ja ciągle czekam na jakieś rozsądne pakiety internetowe w TT a na razie korzystam z pakietów w simplusie i dodatkowo za doładowanie konta kwotą 30zł ma 120 minut do plusa.

Odpowiedz

185. ~
0

2009-11-29 00:00:45

Tylko w TT nie ma darmowego numeru. Starszna bieda!

Odpowiedz

184. ~
0

2009-11-28 20:41:39

do 183 cd: czyli stawka wyniesie wtedy niecałe 6gr/min brutto..

Odpowiedz

183. ~
0

2009-11-28 20:31:29

9zl za startery play fresh 30zl wazne do konca roku? jak ktos duzo dzwoni to dobrze kupic ze 2 takie startery. za przesyłkę zapłaci sie 10-15zl (na pocztę polską nie ma co liczyć czas na konkurencję. jak komus nie zalezy na numerach to 2 startery plus przesyłka to okolo 30zl a startery to 60zl plus 60zl z promocji 2x. plus 30zl bonusu. czyli za 30zl dostaje sie 150zl. niezle

Odpowiedz

182. ~taktakDROGOnr 7
0

2009-11-28 20:07:33

ok może i tak było w idei nie pamiętam tego w tamtym czasie miałem abonament w Idei, który był chyba pierwszym abonamentem bez telefonu 1,10zł za minute do wszystkich 80gr za minute do idei i stacjonarne a do tego sekundowe naliczanie łącznie 150 minut za 61zł bez telefonu ! Generalnie nie chodzi mi o to żeby mieć najtaniej minute bo idąc tym torem można kupować na allegro startery i je wydzwaniać np ostatnio widziałem play karta 30zł za 9 zł startery ważne do końca roku, chodzi mi o to żeby mieć najtaniej minute do wszystkich sieci na konkretnym numerze telefonu nie bawiąc się w abonament więc jeśli możesz 180 zaproponować jakieś konkretne rozwiązanie (pomijając mBank mobile) będę wdzięczny z góry dziękuje za sugestie

Odpowiedz

181. ~
0

2009-11-28 18:10:32

Do 180:jak wspominasz stare dzieje to ja pamiętam jedną ideę na kartę gdy była promocja że za starter z kwotą 25zł kupowało się za 12,50zł i wtedy tyle lat temu minuta do idei i na stacjonarne kosztowało 10gr za nim brutto o każdej porze.Także nie mów że taktak był najtańszy.Bo w tak taku musiałes 50zł wydać by mieć stawki 20gr do ery i na stacjonarne a ja dużo wcześniej niż Ty 12,50zł by 10grByło

Odpowiedz

180. ~taktakDROGOnr 6
0

2009-11-28 17:48:46

a jeśli pisze źle o taktakDROGO to dla tego że bardzo mnie boli systematyczne psucie oferty przez tego operatora tak tak był najlepszą ofertą na rynku w momencie gdy za 50zł był pakiet 250 era jednostek wymiennych na 1000 sms a to wszystko było ważne bezterminowo a do tego regularne podwójne doładowanie nie pamiętam, który to był rok ale to była super oferta i przez i lata spędzone w tak taku mam do nich ogromny sentyment i dla tego tak mnie boli to co robią teraz

Odpowiedz

179. ~taktakDROGOnr 5
0

2009-11-28 17:35:15

moja rodzina korzysta z tych 6 numerów łącznie ze mną to 4 osoby ja muszę tylko za to wszystko zapłacić i dla tego liczę ile to kosztuje nie jestem pracownikiem ani fanem żadnego opa tylko człowiekiem który ciężko na to pracuje i dla tego liczy wydawane przez siebie pieniądze, jeżeli inny operator będzie miał dla mnie lepszą ofertę to do niego przejdę

Odpowiedz

178. jojo
0

2009-11-28 16:26:14

177 - Nie czepiaj się człowieka. Czy stwierdzenie: "moje 6 numerów" oznacza, że korzysta sam jeden ze wszystkich 6 na raz? ;-)

Odpowiedz

177. ~
0

2009-11-28 16:03:17

Do 176: masz 6 numerów i na każdym z nich sam osobiście wydźwaniasz ponad 90zł miesięcznie? Podziwiam

Odpowiedz

176. ~taktakDROGOnr 4
0

2009-11-28 15:50:08

właśnie przeniosłem ostatni numer z taktakDROGO do PF od 1 grudnia tylko Play a jak inny op da lepszą ofertę to od razu (w ciągu miesiąca) przenoszę moje 6 numerów do niego! w PF na szczęście nie muszę robić skarbonki jak w taktakDROGO ładuje po 90zł miesięcznie w programie doładowań minuta wychodzi poniżej 22 gr do wszystkich sieci ! wiem że zaraz ktoś napisze że w mBank mobile jest 19 gr ale ja wole PF z darmowymi sms''ami i numerem i bonusowymi minutami za odebrane połączenia z innej sieci :-)

Odpowiedz

175. ~
0

2009-11-27 23:23:28

Takie rzeczy to tylko w Erze:) Bieda z nędzą...

Odpowiedz

174. eski
0

2009-11-27 19:52:23

Jeżeli ktoś ma rodzinę i więcej znajomych w Erze to naprawdę super oferta i okazja na masę minut.

Odpowiedz