DAJ CYNK

Skrót wydarzeń - 27. maja

27.05.2008

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1

Ważne 0

0

Przedstawiamy skrót wydażeń z dnia 27. maja 2008 roku.

Przedstawiamy skrót wydażeń z dnia 27. maja 2008 roku.

Apple planuje wbudowanie ogniw słonecznych w warstwy ekranów LCD i nowych obudów oferowanych w przyszłości urządzeń. Podobne rozwiązania opatentowała już Motorola, jednak zaprzestała ich rozwoju. Być może za kilka generacji iPhone-ów, iPod-ów i MacBook-ów, konwencjonalne ładowarki zastąpi intensywniejsze użytkowanie powyższych urządzeń na świeżym powietrzu.

HTC poinformował o oficjalnym udostępnieniu aktualizacji oprogramowania do urządzenia HTC TyTN II (Kaiser), zawierającego Windows Mobile 6.1 Do tej pory dostępna była nieoficjalna wersja tego systemu.

Na specjalnie przygotowanej stronie, za pośrednictwem telefonu komórkowego, klienci PTC mogą ściągać utwory, w formacie MP3, wykonywane przez zespoły startujące w programie Nowa Generacja (program emitowany na antenie TV 4) oraz ustawiać je jako Granie na Czekanie (koszt zakupu jednego utworu to 2,5 zł). Serwis oferuje również możliwość pobrania plików z nagraniami wideo z każdego odcinka programu lub obejrzenia go w streamingu. Link do strony można otrzymać poprzez wysłanie SMS o treści NOWA na darmowy numer 8008.

Jak zauważył BlogPlay.eu powodem dzisiejszej kilkugodzinnej niedostępności strony Play - playmobile.pl - nie była awaria, ani modernizacja strony, tylko brak przedłużenia ważności domeny.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy